Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lányomnak nála 16...

19 éves lányomnak nála 16 évnél idősebb barátja van már 3 éve. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 20:51
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
3 éve mikor ez az egész elkezdődött nem támogattam egyáltalán a kapcsolatot, voltak nagy veszekedések és azt hittem nincs vele együtt, de kb. 1 éve megint előjött ez az egész, igazából nem vagyok benne biztos,hogy 3 éve tart a kapcsolat,lehet csak most kezdődött el és addig nem is volt semmi,csak ez nekem eléggé hihetetlen. Nem tudom egyáltalán elfogadni azt az embert és ráadásul hazudozik a lányom, nem tudom eldönteni,hogy mikor a barátnőjével találkozik akkor tényleg, vagy igazából ezzel az emberrel...
2011. nov. 6. 21:37
 12/28 anonim ***** válasza:
96%
Na, lehet, h pont a te reakcióid és hozzáállásod miatt hazudozik...
2011. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék? Én ezt a kapcsolatot nem tudom elfogadni...
2011. nov. 6. 21:40
 14/28 anonim ***** válasza:
78%

Igazából magadban kéne ezt tisztáznod. Miért nem tudod elfogadni ezt a kapcsolatot? Munkanélküli a pasi, vagy iszákos, esetleg erőszakos? Ismered egyáltalán? Vagy csupán az a gond, h idősebb a lányodnál?

Mert ha ez előbbiek valamelyike, akkor jogos a felháborodásod, ha azonban a korkülönbség miatt vagy felháborodva, az nem annyira helytálló érv.

2011. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%

Igyál meg vele egy sört. Mást nem tudsz tenni.

Pláne hogy 3 éve -ez már nem afféle fellángolás.

2011. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
22%
A lányod már 19 éves nagykorú igaz még 18 alatt volt amikor összejöhettek de az most nem érdekes. Szerintem ha az illető rendes, normális, jól keres, eltudja tartani magát akkor szerintem ezzel nincs semmi probléma, a lányod már nagy korú így nem szólhatsz bele a dolgaiba, ha még az elején beleszóltál volna amikor még 18 alatt volt akkor még elérhettél volna valamit, de így már nem tudsz sokat tenni, ez van.
2011. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
mind egy, hogy el tudod e fogadni. már nagykorú, felnőtt, azt csinál amit akar. ne tegyél semmit szerintem.
2011. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%
miért nem tudod elfogadni? csak a korkülönbség miatt, vagy van valami más?
2011. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Sokan látom nem tudják, hogy kiskorú=14 év alatti, fiatalkoró=18 év alatti.


Egyébként meg az ő döntése, ha nem tudod elfogadni, azzal csak ártasz. Nem a te barátod, hanem az övé! Nem a te életed! Fel kéne végre ébredni a gyereküket féltő szülőknek, hogy már vagy 100 éve nem ők választanak párt a gyereküknek, és függetlenül a gyerekük döntésétől, el kell fogadni, akit választanak! Nem egy életet láttam amiatt tönkremenni, mert pl. anyós-meny(ez a leggyakoribb) vagy anyós-vej, esetleg, bár ez a ritkább, após-vej ellentét volt, és emiatt eldurvultak a dolgok.

2011. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

17 éves voltam, amikor összejöttem egy akkor 40 éves külföldi férfival.

Gondolhatod, anyámék leültek, amikor elmondtam. Nyeltek kettőt és mondták, hogy szeretnék megismerni. Ide repült, találkoztak vele. Mondták, hogy cigánykerekezni nem fognak, de nem tűnik baltás gyilkosnak.

Egyértelművé tették, hogy nem ugrálnak örömükben, de nem is tettek keresztbe. A korkülönbséget emlegették, de leginkább attól féltettek, hogy a lelkivilágommal mi lesz.


Az eltérő jövőkép miatt 2-3 év után szakítottunk, én otthon itattam az egereket egy hónapig, szüleim hirtelen nem is tudtak mi kezdeni velem, néha bejöttek egy tálcával kaját hozni, én órákig a földön ültem és a taknyos zsepikkel kosaraztam a papírkosárba. Emlékszem, hogy magukban mennyire kínlódtak, hogy segíteni nem igazán tudnak, én meg ipari mennyiségben használom a százas papírzsepiket.


Ennek már tíz éve, a fickóval a mai napig haverok maradtunk, közben férjhez mentem, de a szüleimnek hálás vagyok, hogy bár nem értettek egyet, mellém álltak és vállalták a "biztonsági háló" szerepét. Ennél többet és jobbat nem tudtak volna tenni.

2011. nov. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!