Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A 15 éves lányomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A 15 éves lányomnak 36 éves barátja van!

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy képes egy ilyen idős férfi egy kislánnyal együtt lenni?Először láttam őket együtt sétálgatni,akkor még nem gondoltam rosszra.De aztán megnéztem a lányom MSN beszélgetéseit (tudom nem volt szép,de nagyon aggódtam) és beigazolódott a gyanúm!Most mit tegyek?Normális az ilyen?
2010. júl. 7. 05:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%

Európában konkrétan nem, de a világ más tájain normálisnak számít.

A férfiak később érnek... úgyhogy ez a lányod szintjétől meg kinézetétől is függ... lehet hogy a lányod túlérett a pasi meg egy kis hülye... persze a korkülönbség ijesztően nagy, azt elismerem.

2010. júl. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
75%

Hogy mit tegyél? Ez jó kérdés. Szerintem a lányodnak apa komplexusa van. Azért vonzódik az idősebb férfiakhoz. A férfi már megbocsáss de egy pedofil állat. Ha nem akkor nem tudom mit akar egy 15 évestől aki még szinte gyerek. Feljelenteni nem érdemes , mert ugye már elmúlt 14.

Szerintem üljél le vele beszélgetni és próbálj neki elmagyarázni, hogy keressen egy korban hozzá illő fiút.

2010. júl. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
62%
Elbeszélgetnék a férfival. Van apja? Vagy te vagy az apa? A kiscsajt meg szobafogságba zárnám, ha hisztizne, mert félholt lett a "barátja". Ez nagyon nem normális!
2010. júl. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Előző vagyok. Na most jól felbosszantott a dolog így kora reggel!
2010. júl. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én az anyukája vagyok,apja velünk él,néha van veszekedés stb. de kinél nincs?Apukája nagyon szigorú,nem igazán foglalkozik vele,de azért szereti.Nagyon el vagyok keseredve,én nem ilyennek neveltem a lányom!
2010. júl. 7. 06:28
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
Érdemes lenne a lányoddal is elbeszélgetni, meg a férfit iis elküldeni melegebb éghajlatokra, ha nem érti meg, keresni kell pár nagydarab ismerőst, akik jobb belátásra térítik.
2010. júl. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
Amerikában 16 a korhatár, ott elítélnék. Sajnos itthon 14, pedig ez ugyanúgy pedofíliának számít. Szerintem menj oda a férfihoz, és teremtsd le a sárga földig. Az teljesen biztos, hogy ha az én 15 éves lányomat zaklatná egy ilyen beteg állat, akkor addig verném, amíg el nem takarodik a francba. Egy 15 éves lánynak még fogalma sincs arról, mi az igazi szerelem.
2010. júl. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy én nem ismerem ezt a férfit,nem tudom ki ő,és honnan ismeri a lányom.Esetleg írjak neki a lányom nevében msn-en?
2010. júl. 7. 06:35
 9/41 anonim ***** válasza:
98%
A lányod nevében msn-en? Azért ennél tisztességesebb megoldások is létezhetnek. Mi lenne, ha leülnél a lányoddal beszélgetni erről? Vagy inkább mindhárman. Az apjával együtt.
2010. júl. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Ez szép is lenne,de a lányom nem hajlandó beszélgetni velem.Egész nap a szobájában ül,gépezik TV-zik,és ha sokáig piszkálom hogy beszélgessünk,meséljen a napjáról stb. fogja magát elmegy és van hogy napokig haza sem jön.Mindíg azt vágja a fejünkhöz hogy mennyire gyűlöl minket és hogy hánynia kell attól hogy egy lakásban élünk!
2010. júl. 7. 06:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!