Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lányomnak nála 16...

19 éves lányomnak nála 16 évnél idősebb barátja van már 3 éve. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 20:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Állj mellé inkább, támogasd őt.

Lesz, ami lesz, vagy lesz, ami nem lesz.

Ha normális a férfi nem kell féltened, de ha elutasítod a kapcsolatát a lányod veszítheted el.

elhiszem, hogy nem ez a szülők álma és félted a lányod, de ez az ő élete, maximum tanul a hibájából, ha valami rosszul sül el. Te akkor is légy mellette, még ha nehezedre is esik.

2011. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Süss nekik egy tálca süteményt, mikor megy hozzátok a lányod párja,mondjuk!

23N

2011. nov. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz, hogy nem őszinte veled a saját lányod, ha egyszer így állsz hozzá/hozzájuk. Ezen kellene változtatnod, mert ha nem fogsz, akkor egy életre elveszíted őt (vagy legalábbis addig, amíg azzal a férfival van).

Nem kell egyetértened a választásával, nem kell szeretned azt a férfit, de a lányod mellett igenis ott kell állnod, ha már egyszer az anyja vagy. Ne akard befolyásolni, ne akard szétválasztani őket, mert ennek az lesz a következménye, hogy ha együtt marad a férfival és családot alapítanak, az unokád születéséről is csak egy sms-ben fogsz értesülni.

2011. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem tudsz semmit tenni. Tipikus eset ha tiltod mégjobban kell neki. Kivárni tudsz, mást nem. Igazad van, valószínűleg nem lesz tartós még fiatal. Állj mellette, és segítsd ha gond lesz.
2011. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

19 évesen összejöttem egy szintén 16 évvel idősebb pasival. Az én szüleim sem fogadták el, de jó pofát vágtak hozzá, az én életem, ha el akarom cseszni szívem joga, elmondták a véleményüket.

Az egyetem alatt együtt laktunk, ami bebizonyította, hogy nem illünk össze.

A kapcsolatunk 3 évig bírta és (mint fentebb már írták) az eltérő jövőkép, a mentalitás és még számos egyéb gond vezetett a szakításig. Anyuék nem szóltak semmit, csak örültek, hogy megjött az eszem.

De értékelem bennük azt, hogy elmondták a véleményüket és mikor véget ért, támogattak a döntésemben.


Szerintem vágj hozzá jó arcot, mégha kegyetlenül nehéz is. Ha a lányodnak jó akkor csak nem lehet baltás gyilkos. Ha pedig nem működik, ki fog derülni.

2011. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

azt hittem már rólam van szó:D

Én 19 vagyok és 16 és fél évvel idősebb a barátom, mi négy éve vagyunk együtt, mondjuk mindenki azt hiszi h csak 3 éve :D de mind1

Nekem a nagymamám balhézott nagyon, anyám elmondta hogy nem nagyon örül neki de ez van, ő félt attól hogyha tiltja a dolgot lelépünk a barátommal. Semmiképp se tiltsad ha nem tetszik is csinálj ugy mintha...ha ő az igazi legyenek boldogok, ha nem majd megjön az esze.

Mi már 2 éve élünk együtt, és van közös jövőnk:)

2011. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
ja utolso vagyok, mikor orditás volt hogy nem lehetek vele és nem költözhetek hozzá természetesen leléceltem arra a napra és huhu háát jo nagy balhé és ijedség volt ebből is :D szal engedtek és már mindenki vagy elfogadta vagy beletörőd9tt vagy felszinesen azt mondja vagy épp ugy csinál mintha...
2011. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy 35 éves férfirol van szo nem egy vén aggastyánrol.
2011. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!