Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem, hogy megengedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy megengedtem a 14 éves lányomnak, hogy nálunk aludjon a barátja? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval jövő hét pénteken itt alszik nálunk a 17 éves barátja mert én megengedtem. Avval a feltétellel ,hogy 1 óránként benézek 1x. De most már utólag nem biztos,hogy jó ötlet volt. Bízom a lányomban ,de a fiúba nem annyira mert hát csak 17 éves és ilyenkor a fiúk..szóval értitek..Mit tegyek? Már ne mondjam azt ,hogy mégse jöjjön ugye? 4 és fél hónapja vannak együtt. Szerintetek szexelnének titokba?

46/nő


2011. márc. 27. 22:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, hogy ezt mondom, de ez röhejes. Ha szexelni akarnak, akkor fognak, akár engedélyezed, akár nem.

Amit te megtehetsz, hogy elmagyarázod a lányodnak, hogy az ő korában a szexuális élet rettenetesen korai és felelősségre tanítod.

Azzal, hogy megengedted az ott alvást, nem gátoltál meg semmit.

2011. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy felesleges óránként egyszer benézni, sőt kicsit tolakodó is. És nem az ittalváson van a hangsúly, mert ha akarnak szexelni, akkor máskor/máshol megteszik úgy is, és nem veszed észre.
2011. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... De komolyan, én nem értem a szülőket...

Szexelni nem csak és kizárólag éjszaka lehet. Ha le akar vele feküdni, le fog. Ezt nem befolyásolja, hogy együtt alhat-e vele, vagy sem. Főleg ha tudja, hogy benézegetsz hozzájuk, valszeg nem aznap este fogja, hanem egyik délután, amikor te nem vagy otthon.

Én megkérdeztem anyától 14 évesen, hogy pettingelhetek-e? Ő azt mondta, hogy nem. Rábólintottam, aztán átmentem a barátomhoz és pettingeltünk. Az ő szülei nem szóltak bele.

Inkább érd el, hogy bízzon benned, és mondja el, ha készül valamire, de semmmit sem fogsz tudni megakadályozni, ha nagyon akarja.

20L

2011. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem fogsz éjjel óránként rájuk nyitni.

És ha annyira akarják, megteszik valahol máshol, ezt - szerintem - manapság már nemigen lehet megakadályozni. Sőt, még gonosznak is tűnhetsz a szemében, amiért meg akarod fosztani olyasmitől, amit - szerinte - már minden barátnője csinál.

Mindazonáltal teljesen (meg)érthető az aggodalmad, a 17 éves fiúk többségéről sokmindent el lehet mondani, de azt nem, hogy képesek felelősségteljesen viselkedni, főleg egy ágyban egy lánnyal...

2011. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fognak. Ha akarnak úgy is szexelnek, aztán hogy a lány szobájában vagy egy parkban az már csak sokad rangú... Ezt az óránként benézegetős dolgot pedig hanyagold, csak a lányodat égeted le.
2011. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Az óránként benyitogatást szerintem sem kéne, képzeld csak a helyébe magad. A többit meg az előttem lévők nagyon intelligensen elmondták.
2011. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
inkabb beszélgess el vele a védekezési módszerekről.. az ő esetében, mivel még nagyon fiatal, az óvszerről..
2011. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
76%

És miért ne szexelhetnének? Én is 14 éves voltam amikor a 17 éves barátom először nálam alhatott. Csak az volt a különbség, hogy az én anyám eljött velem fogamzásgátlót iratni. Lehet jobb lenne, ha nem kéne titokban csinálniuk, mert gondolom, ha együtt akarnak aludni, akkor nem horrorfilmeket fognak nézni. El kéne beszélgetni a lánnyal, hogy akarnak e szexelni és, hogy hogy védekeznek e meg stb.

17/L

2011. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
35%

már azzal hogy megengedted hogy ott aludjon lovat adtál alájuk.a férjed azaz a apuka mit szól?

14éves gyereklányok jujj, ezek azt hiszik annyira felnőttek mint amennyire beképzeltek

2011. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

Csak az a baj,hogyha nem nézegetek be akkor biztos csinálni fogják!:S és nem szeretném ha kislányom 14 évesen elkezdené a szexuális életét mert nem szeretném ha kiégne és nem hiszem hogy 14 éves gyerek kész van a szexre! Hogy akadályozhatnám meg? A barátját azért ne tiltsam el tőle ugye ?

2011. márc. 27. 22:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!