Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ötvenes éveiben járó...

Egy ötvenes éveiben járó férfi milyen okok miatt nem közeledik egy húszas évei végén járó nőhöz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 10:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pl. lehet, hogy legközelebb már csak az unokáival akar gyerekezni, az övéi felnőttek, a tieid gondolom még kicsik, lehet végiggondolta, hogy neki ez nem hiányzik. Ezer meg egy oka lehet, lényeg a lényeg, ha nem közeledik, akkor neked hiába tetszik, nem hiszem, hogy lenne ebből valami.
2011. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg nem teljesen hülye ezért nem közeledik egy fiatal nőhöz. Csak a mesében van hogy egy fiatal lánynak a két szép szeméért tetszik egy idős pasi, ezt ők is tudják. Sokan bevállalják azt hogy együtt vannak egy csajjal tudván hogy másról nem szól a kapcsolat, még imponál is nekik. Ha te vagy az a lány, hát szánalmas vagy...
2011. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami. Ki akarja 50 felett más pici gyerekeit nevelni? Örül ha már felnevelte a sajátjait nem hogy máséval kínlódjon.
2011. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
67%

Talán a gyerek a gond. Szóval nem akar gyereket nevelni.


Az előítéletekkel pedig nagyon helyesen teszed, hogy nem foglalkozol. Sok idióta, aki azt hiszi mindenkit kritizálhat és tönkreteheti mások kapcsolatát, mert szerinte helytelen. Undorítóak.


Pontosan mit jelent, hogy nem akar feléd közeledni? Volt már közöttetek kapcsolat? Az is lehet, hogy egyszerűen nem tetszel neki.

2011. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
93%
Úgy gondolom 10 év körkülönbség még bele fér,sőt azzal nincs gond,de azért 20 év az már szerintem sok így hogy a férfi már 50 éves...m lesz 10 év múlva?nem hiszem hogy neked 40 évesen egy 60 éves férfi kell.....ha 40 lenne akkor ok azzal semmi baj nincs,de így hogy 50 éves,hát te tudod....bár ha 60 évesen is megtudja őrizni a fiatalságát és fittségét akkor nem gond...
2011. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
48%

"Csak a mesében van hogy egy fiatal lánynak a két szép szeméért tetszik egy idős pasi, ezt ők is tudják. Sokan bevállalják azt hogy együtt vannak egy csajjal tudván hogy másról nem szól a kapcsolat, még imponál is nekik. Ha te vagy az a lány, hát szánalmas vagy..."



Na az ilyen emberekről beszéltem. Nem is ismernek, fogalmuk sincs ki vagy, nem ismerik az érzéseidet, de ítélkeznek. Ez a szánalmas.


Egy fiatalabb is nő lehet szerelmes egy idősebb férfibe, őszintén, mindenféle érdek nélkül.

2011. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
53%
amúgy én is azt mondom hogy az előítéletekkel ne foglalkozzál szerintem...ha 2 ember vonzódik egymáshoz és szeretik egymást akkor az égvilágon senkinek semmi köze hozzá...
2011. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%

Csak nehogy úgy járj mint a barátnőm.25 évesen hozzáment egy 52 éves férfihez.Szinte ugyanazokat mondta mint te.Őt nem érdekli a korkülönbség,imádja a férjét,jó pasi stb..Mindenki aki végig gondolta az egészet ellenezte vagy legalábbis próbált a fejével beszélni.Nem lehetett.Most 40 évesek vagyunk.A férje most 67 éves.Öregember.Tele van rigolyákkal,állandóan otthon ülni mint nyugdíjas.Zavarja a fiatal(még mindig csinos) felesége vidám kacagása,csacsogása.Sem testileg sem szellemileg nem passzolnak már egymáshoz.A férje állandóan panaszkodik,mindene fáj,és a barátnőm átvette a nővérke szerepet.Ma már többször mondogatja hogy kár hogy nem ütötték meg annak idején hogy ne csináljon ilyen hülyeséget..MA már szívesen kacsingatna más férfiak felé(velünk egy korosztály felé) hiszen még mindig vonző nőnek vannak igényei az ágyban is amit már régóta nem kap meg..De a férfiak amint megtudják,hogy majdnem 70 éves férje van,lelépnek..Vannak férfiak akik szerint ez sokkal megalázóbb,hogy most el akarja hagyni a férjét mint az amikor fiatalon rányomult a férjére..

Szép ki s élete van..nem irigylem..(a legjobb barátnőm,de ő választotta ezt az életet) Te is ilyet akarsz..Piszkosul megbánnod majd..

2011. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes hogy van aki elfogadja hogy egy férfi lehet 10 vagy 20 évvel idősebb a nőnél..De fordított helyzetben meg elítélik ha egy nő idősebb 10 évvel a férfinál..

Én szerintem az érzelmeket nem lehet befolyásolni.Ha nem közeledik feléd akkor annak oka van,és nem biztos hogy a fiatal korod..

2011. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

11.03

Nem értem, mi a szánalmas abban, ha valakinek tetszik valaki. Ez a te véleményed, elfogadom.


Annyit még mondhatok, hogy nem a pénz a motiváció, mert nem egy gazdag emberről van szó, de ha az is lenne, sem ez motiválna, mert hiszen az nem az én pénzem, nem én dolgoztam meg érte, tehát semmi közöm hozzá.


A gyerekek? Ismeri őket, bírják egymást, bár ez nem azt jelenti, hogy akár nevelni is akarná őket. Egyébként nem annyira kicsik már. Meg én nem apát keresek nekik, mert az van nekik, elsősorban magamnak szeretnék társat. Persze ha valakivel kapcsolatot alakítanék ki, akkor előbb-utóbb a gyerekeimmel is foglalkozni a kéne annak a férfinek, aki engem akar. Ez mind világos.


A "nem tetszik neki a lány" típusú válaszra megint csak azt tudom mondani, hogy bizonyos dolgokból másra lehet következtetni.

2011. nov. 7. 11:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!