Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ötvenes éveiben járó...

Egy ötvenes éveiben járó férfi milyen okok miatt nem közeledik egy húszas évei végén járó nőhöz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 10:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

11.36:

Ez vicces volt :)

2011. nov. 7. 11:48
 42/63 A kérdező kommentje:

11.38

Persze, hogy nem törvényszerű, nekem sem jön be minden 50 feletti pasi, sőt! Eddig soha egy sem érdekelt, én sem tudom, hogy ő meg miért. Ráadásul nem is kifejezetten az esetem a külseje alapján, de mégis van benne valami, ami vonz :S

2011. nov. 7. 11:51
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért,mert tudja,hogy egy fiatal nő mellé nem egy vénember való.Még az is lehet,hogy már régóta nem tud mit kezdeni egy nővel az ágyban.
2011. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
39%

Méghogy nem tudnak mit kezdeni az ágyban :DDDDDDD

Ezen jót röhögtem :DDDD

2011. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

Akkor a legvalószínűbb, hogy:

- nem tetszem neki

- nem akar a gyerekeimmel bajlódni

- zavarja a nagy korkülönbség, és az ezzel járó különbségek


Sajnos ezek közül egyiken sem tudok változtatni.


Félre ne értsetek, nem akarom meghódítani, rányomulni, erőltetni, csak megérteni szeretném. Hogy mi mozgatta abban, hogy nyitott felém, aztán lefékezett, most pedig megint ad jelzéseket, arra nézve, hogy esetleg megint nyitna felém. Ki érti ezt? Én nem.

2011. nov. 7. 11:56
 46/63 anonim ***** válasza:
100%

Talán rossz helyen keresed a problémát.

Szóval úgy érezte ő nem felel meg neked és várja, hogy lépj valami konkrétat, főleg hogy azt írod újra nyit. Tehát nem veled van baja, hanem attól fél neked van bajod vele.

2011. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy hozzá. Nem csak küllamben, másra vágyik egy huszonéves, mint egy 50-es.
2011. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
100%

van már két huszonéves gyereke, nem akar egy harmadikat... :D


figyelj, az érthető, hogy az első férjed után már kevésbé bízol a férfiakban és azt hiszed, egy ötvenes már nem fog félrekefélni, de egyrészt nem korfüggő, másrészt egy fiatal pasi is képes biztonságot nyújtani, rengeteg fiatal pasival élnek boldog kapcsolatban :)

2011. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

18.53.

Ez vicces volt :)

A félrekefélésről: nyilván tisztában vagyok vele, hogy a korral együtt nem növekszik egyenes arányban a hűség. Nem is ezt keresem, benne meg főleg. Igazából azzal sem vagyok tisztában, hogy én mit akarok, mert valóban nagyot csalódtam az előző pasimban, ez nem kérdés, és nehezen is léptem túl az egészen, konkrétan több évembe telt, de sikerült. Szóval abban sem vagyok biztos, hogy én komoly kapcsolatot akarok-e. Azt viszont tudom, hogy valami megmagyarázhatatlan, legalábbis a számomra, vonz hozzá.

És azért vagyok teljesen tanácstalan a dologban, mert soha még csak a fejemben sem fordult meg, hogy egy majdnem dupla olyan idős pasi iránt egyáltalán csak gyengéd érzéseket fogok majd táplálni. Ha valaki 2-3 éve ezt mondta volna, tuti, hogy kiröhögöm. És tessék, itt vagyok, pont ebben a helyzetben...


Köszönöm a sok választ, még mindig jöhetnek, jó őket olvasni!

2011. nov. 7. 19:28
 50/63 anonim ***** válasza:
Nem minden férfinek jóval fiatalabb nő az álma. Én ismerek olyan ötven körüli férfit, aki most is olyan jóképű és sármos, hogy simán megkaphatna 20 éveseket is. Mégsem kell neki, ismertem korábbi partnereit, 30-40 körüli nők voltak, ő meg is mondta hogy nem érdeklik a húszéves lányok. Van ilyen.
2011. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!