Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi, aki tiszta szívvel, őszinte érdeklődéssel közeledik egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Huszonéves normális lány vagyok, ez alatt az idő alatt mégsem találkoztam olyannal, akit nem fertőzött volna meg ez a hülye világ. Mindenhol a hazugság, játszadozás, kihasználás megy. Tele vannak hátsószándékkal, egyik megfektetni akar, másik csak az exet felejteni. Harmadik meg hülye játékokba megy, képtelen kezdeményezni, inkább szórakozik és a lányra fogja, miért nem küld jeleket... A többi meg az általános sztereotípiáknak esik áldozatul, mert minden nő k*rva, hülye, nem érdemel normális férfit.

Persze, panaszkodok, de semmi másra nem vágyok, mint egy olyan srácra, aki őszinte, elhív randira és nem fél megismerni. Nem vagyok ronda, sem buta. Mégsem akar egyetlen srác se.

Nem társat keresni, csak panaszkodni jöttem, mert megkönnyebbülök tőle...


2011. ápr. 25. 18:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Tényleg ez van, én meg ráadásul mondhatni közelítőleg a "harmadik" fajta vagyok.. vagyis nem de leginkább.

És nem tudom mit kellene az embernek a hüle agyával csinálni..

Úgyhogy részemről továbbra is egyedül maradsz, mert jobbat nem tudok, jobb ha nem kezdeményezek. :)

De tényleg.

2011. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Vannak még, bizony!

Csak meg kell őket találni. Azt valószínüleg már az elején kiszúrni, hogy mikor van őszinte szeretet, és mikor nincs. Sok fiú a lányban csak a "kellemes kis lyukat" látja (tapasztalat), és azt hiszik, hogy a lány nem tud érezni, csak elég villantani az új kocsit, és máris megvan.

DE van még rengeteg normális fiú, férfi a világon.

2011. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Hát,vagyunk azért még egy páran...remélem...de érdekes, mert én is rendes, normális nőről álmodozok,normális életvitelű férfi vagyok,és egyedül vagyok. Ez egy ilyen világ,illetve nem,mert én még reménykedek,hiszek a pozitív gondolataimban :-)
2011. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Valahol őrület. Nekem elég lenne egyetlen férfi is, aki szeret és akihez majd anno feleségül mehetek és gyereket szülhetek. Ehelyett évekig kell keresgélni, sikertelenül. Néha azt érzem, hogy csak én vagyok ennyire szerencsétlen huszonéves, akinek nem sikerül...
2011. ápr. 25. 19:01
 5/31 anonim ***** válasza:
Ne hidd...sokan vagyunk ezzel így...de ne csüggedj! Mondom én,aki ugyancsak magányos :-))
2011. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Próbálok teljes életet élni párkapcsolat nélkül, de úgy érzem ez nem lehetséges... Olyan, mintha nem élnék. Na jó, nem panaszkodok többet. Rossz napom van, hiába locsoltak meg :)
2011. ápr. 25. 19:07
 7/31 anonim ***** válasza:
Megértem,mit érzel. Ugyan így vagyok ezzel én is. Elvégre az ember társas lény,nem? :-)
2011. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én igazából nem értelek benneteket "normálisakat-egészségeseket". Értem ezalatt, hogy normális életviteletek van, barátaitok, iskoláitok, munkahelyetek, szórakozni jártok stb.

Miért nem sikerül nektek? Miért van ilyen problémátok?

Én magamat értem. Végiggondolva kb huszon egy két évesen jöttem rá, hogy olyan erős emócionális eredetű "defektjeim" vannak, amik miatt normáisan nem tudok élni. Szórakozni sosem jártam, vannak barátaim nekem is. Volt pár munkahelyem, de a gazdátlansági válság miatt ezek sosem voltak tartósak, meg mondjuk a tecsót nem is bírtam idegileg, kirúgtak.. stb. Nem vagyok csúnya gyerek, és jobb volna ha kiírnám a homlokomra hogy neurotikus. Voltam piciáternél, de végül nem hagytam magam leszedálni. Élek ahogy tudok. Legutóbbi esetem egy 20 éves lánnyal katasztrofális volt, gyönyörű volt, közeledett, rózsát is kaptam, csak nem volt egyértelmű hogy tőle, én meg begörcsöltem, szénné idegeltem magam, ráadásul olyan gyűlölet is felébredt bennem, a félelem miatt, hogy utólag megrémülök magamtól..

Aztán nagy nehezen kiderítettem a nevét, és írtam neki hónapok múlva egy bocsánatkérő üzenetet.. jobbat nem tudtam, valszeg tök felesleges volt..

Ilyenek vannak. Próbálok élni, de nem tudom mi a megoldás.

2011. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Utolsó, téged sem irígyellek... Talán én se vagyok normális :) Nem tudom. Rengeteget gondolkoztam azon, mit rontok, ha találtam is hibát, igyekeztem kijavítani. Mégis ott vagyok, ahol a part szakad és nem tudom más mit tud, mit csinál jobban. Úgy gondolom, hogy emberileg meg tudnék tenni bármit egy kapcsolatért, meg is tettem, mikor volt barátom. Mégsem működött. És nőként is próbálom maximálisan odatenni magam. Ennél többet nem adhatok.
2011. ápr. 25. 19:21
 10/31 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok még csak, de én is hasonló lányról álmodozom, mint te fiúba. Én tapasztalatom a nők terén az, hogy csak 1 rendes lány van: a barátnőm. Meg, ha ilyen pasikat keresel amiket leírtál akkor talán te. De ha én megtaláltam akit kerestem és viszonylag korán, te is teljesen biztos, hogy megtalálod. Türelem és el fog jönni. Magától. Nem kell keresni. 16/F
2011. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!