Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ötvenes éveiben járó...

Egy ötvenes éveiben járó férfi milyen okok miatt nem közeledik egy húszas évei végén járó nőhöz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 10:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
50%

Az én ismerősöm sosem bánta meg.

A férje 31 évvel idősebb nála, nem kis ideje házasok, gyerekük is van, aki 19 éves. A mai napig őszintén szeretik egymást.

A férfi pedig soha nem volt gazdag.

2011. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem van annyi önkritikája és tapasztalata, hogy úgy gondolja, egy sokkal fiatalabb nő valószínűleg csak érdekből alakítana kapcsolatot vele.
2011. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

11.05

Igen, volt már köztünk közeledés egymás felé, a részéről is. Ezért nem is értem teljesen. A gyerekeimről tud az első perctől kezdve, gyakorlatilag hamarabb találkoztak, mint én ővele.

2011. nov. 7. 11:18
 34/63 anonim ***** válasza:
88%
Akkor honnan tudod, hogy nem közeledik? Talán csak lassabban udvarol :) Esetleg azt várja, hogy te lépj :) Vagy elutasított?
2011. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Még jöhetnek, nagyon tanulságos olvasni őket.


Összefoglalva, amit eddig írtatok:

- nem tetszem neki (pedig volt közeledés a részéről az irányomba)

- túl fiatal vagyok, akár a lánya is lehetnék (amúgy fiatalabb gyerekei vannak, mint én)

- nem vállalja harcot a társadalmi előítéletekkel szemben (én olyannak ismertem meg, akit a társadalmi előítéletek korlátok általában nem rettentenek el, persze ez lehet más , ha saját magáról van szó)

- azt gondolja, hogy a pénze kell nekem (ez ugye nem igaz, mert nincs neki)

- nem akarja a gyerekeimet nevelni (tudom, hogy volt már kapcsolata más olyan nővel, akinek volt gyereke, tehát szerintem ez sem akadály igazából, bár ki tudja?)

- esetleg nős (de nem az, mert elvált régen)

2011. nov. 7. 11:29
 36/63 anonim ***** válasza:
92%

Lehet,hogy szimpatikus vagy neki,és le is feküdne veled. De nem akar tartós kapcsolatot,nem akarja a gyerekeid nevelni,ezért inkább a józan eszére hallgat.

Esetleg nem híve a rövid életű kalandoknak.

2011. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
11.00, 17. kommentet író, ha még itt vagy: hogy érted, hogy nem akar megalázkodni? Mi lenne ebben a megalázó?
2011. nov. 7. 11:35
 38/63 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most már a férfiakat szereti...
2011. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
100%
mert bölcs és tudja hogy 10 év múlva ő 60 lesz te meg még mindig fiatal nő,akinek nem biztos hogy kell egy 60 éves papa ha kaphat 20 évvel fiatalabbat is. na meg az is lehet hogy annyira nem jössz be neki, hiába vagy fiatal nem törvényszerű hogy minden 50 év feletti férfinek tetszél. az is lehet hogy nem akar két gyereket nevelni már felnevelt kettőt tudja hogy mivel jár ez és már kiöregedett.
2011. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:

11.01, 20. választ író:

Amiket írsz, az mind igaz, és teljesen érthető is. Én egyedül azzal nem tudok azonosulni, hogy mi lesz 15-20 év múlva. Tudom, hogy ma annyira bizonytalan az élet minden szempontból, minden területen, hogy az emberek stabilitásra törekszenek, és csak olyan dolgokat akarnak vállalni, ami biztos és akár állandó.

De szerintem egy velem egykorú esetében is fel kellene ugyanennek a kérdésnek merülnie, hiszen a velem egyidősnek is akadhat akár 2 éven belül olyan problémája, ami esetleg az együtt bulizást, szórakozást, közös élmények szerzését megakadályozza.

Meg az is igaz, hogy egyelőre nem az összeköltözést, házasságot tervezgetem, hanem csupán szeretném megérteni, hogy mi játszódhat le benne.

És még egy gondolat: azt már a saját bőrömön megtanultam, hogy felesleges nagyon előre tervezni, mert semmi sem állandó (a gyerekeim apja volt az életem nagy szerelme, azt gondoltam, hogy mi mindig együtt leszünk, együtt öregszünk meg, mindig szeretni fogjuk egymást stb. és talált valaki mást, gond nélkül elhagyott engem, és a kisgyerekeit is, persze velük tartja a kapcsolatot, de mégsem lakik velük, na mindegy)

2011. nov. 7. 11:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!