Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg eljön minden férfi...

Tényleg eljön minden férfi életében egyszer az, hogy megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
Rengetegszer olvastam már itt, hogy nincs hűséges férfi. Egyszer mindegyik félrelép, bármennyire is szereti a párját. Ezeket általában nők írták. A férfiak szerint is így van?
2011. nov. 7. 11:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%
nem. van olyan férfi aki képes a gatyájában tartani a fütykösét, akkor is ha otthon nem mindig rózsás a helyzet. régen rossz lenne, ha csak és kizárólag csalfa, hűtlen férfiaknak nem nevezhető korcsok léteznének....
2011. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki sok lehetőséget kap, tuti megbotlik. Kivéve az olyanok, mint apám, aki totál odavan anyámért, aztán közel 60 évesek. Ők egymás nélkül képtelenek is lennének élni, érzelmileg, mert függők egymástól.
2011. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem. 17 éves voltam az első bnőmél, 19 éves koromig tartott, rájöttem, hogy ez még nem kell nekem. 26 éves koromig csak csajoztam, majd szerelmes lettem, de úgy igazán. Azóta Ő már a feleségem, és eszembe sem jutna más nő mellé feküdni. A nehézkes terhes-szülés utáni korszakot is túléltük, sőt, bátran állunk a második elébe is.


32/F

2011. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ezt nagyon jó volt olvasni! :) Szerencsés a feleséged. Bízom benne, hogy én is egy gondolkodásban hozzád hasonló férfit választottam. Félek a csalódástól. Nem élném túl, ha becsapna. Sajnos kiderült, hogy hazudott nekem pár dologban. Neki semmiség, nekem fontos dolog. Volt róla egy képem, vagyis ő mutatott magáról egy képet, és folyton azt hajtogatta, hogy legyünk egymáshoz őszinték. Erre kiderült, hogy ő hazudott nekem. És kicsit elbizonytalanított. Nem merek benne megbízni. Félek a csalódástól.

2011. nov. 7. 13:12
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, állítólag 80 % körüli a megcsalás férfi oldalról, nőiről feleannyi. Tisztelet a 20 %-nak! Ha valami nem jó a kapcsolatban, beszélni kell, megpróbálni mindent a kijavítására, nem szépen kussban félremenni. (pláne nem ilyenkor a másik felet hibáztatni, akinek bőszen bizonygatjuk, hogy minden rendben, csak a sok munka, stb) Női oldalról meg ott a hiba, hogy 2 ember kell a megcsaláshoz. Tabu kellene legyen a házas, családos ember, szóval a nők egymást szívatják. És így majdnem mindenkire sor kerül egyszer...Talán egy mozgalom kellene, ne legyünk szeretők, vannak szingli palik is jelszóval :D.
2011. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van, aki nem csalja meg, bár kevés. Olyan is van, aki csak az alkalom, a lehetőség hiánya miatt nem teszi meg.


A másik, hogy pl. én sem tudom, hogy ki lehet-e tartani egyetlen ember mellett egy egész életen át, de én senkit sem aláznék meg azzal, hogy megcsalom, ha arra kerülne a sor, hogy le akarnék mással feküdni, akkor szakítanék a párommal, és ezt én is elvárnám cserébe.

2011. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
7%
Ugye mindenki életében eljön az a pillanat, ha lassan is, de elmúlik a sírig tartó szerelem! Sok válaszoló szerintem nagyon is mellébeszél! Vagy nem volt lehetősége vagy volt de nem tette meg, nem csalta meg párját , eddig! De az idővel mi van? Itt mind fiatal 20-30 egynéhány évesek válaszát olvastam! Én sem csaltam meg a páromat kb negyven éves korom előtt! Visszagondolva nem bántam meg, de nem is derült ki szerencsére! Nem volt jobb, de a vadászat jól esett! Ma is szeretem a feleségem, ha nem is egetrengető szerelemben élünk! És ha hiszitek , ha nem a házaséletünkre baromi jót tett!
2011. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont az a házasság és egyáltalán a kapcsolatok lényege, hogy hűségesek legyünk a másikhoz. Ha úgy megyünk bele a kapcsolatba, hogy most még dúl a szerelem, de x év múlva már csak szimpla szeretet van, akkor már megcsalhatjuk a másikat, felesleges komoly kapcsolatot kialakítani. Egymást tisztelni kell, és azzal, hogy félreke.félünk, mindent mutatunk, csak tiszteletet nem. Ha meg valaki nem tudja a gatyájában tartani a fütyköst, vagy ha viszket neki odalent, akkor legyenek futó kalandjai. Pláne, ha már egy szép időt megért a házasságotok, 10-20 vagy akár több évet megcsalás nélkül, és ennyi idő után történik a megcsalás az még szomorúbb.
2011. nov. 8. 12:18
 19/28 A kérdező kommentje:
"Ha meg valaki nem tudja a gatyájában tartani a fütyköst, vagy ha viszket neki odalent, akkor legyenek futó kalandjai." -ezt úgy értem, hogy ne menjen bele komoly kapcsolatba
2011. nov. 8. 12:20
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező majd rájössz és akkor vesszőzd meg magad!
2011. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!