Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg eljön minden férfi...

Tényleg eljön minden férfi életében egyszer az, hogy megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
Rengetegszer olvastam már itt, hogy nincs hűséges férfi. Egyszer mindegyik félrelép, bármennyire is szereti a párját. Ezeket általában nők írták. A férfiak szerint is így van?
2011. nov. 7. 11:31
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ha a te feleséged csalt volna meg, elnéznéd neki? Akkor is azt mondanád, hogy jót tett a kapcsolatnak? Vesszőzze meg magát az olyan ember, mint te. Aki nem képes hűséges lenni ahhoz a nőhöz akit elvileg szeret.
2011. nov. 8. 13:08
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Egy nem tudja! Másik, ha nem tudnám, miért fájna? Amit nem tudunk az nem fáj! De most is azt mondom jól tettem! Nem ehet az ember mindig töltött káposztát, egy idő után jó a változatosság! És nem rendszeres volt, ami volt! Majd 65 évesen másként értékeled a világot! Sok szerencsét neked! Nehogy pár év mulva másként tekints , Te is a párodra, maradj hűséges, csak öreg korodra nehogy ezen keseregj!
2011. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nézd, én elhiszem, hogy minden ember más. Más habitussal rendelkezünk. De abba is belegondoltál, hogy ha megtudja, mi fog történni? Most konkrétan azt mondtad, hogy meguntad a feleséged. De én nem látok bele ebbe. A te életed, a te házasságod. Azért én nem ételhez hasonlítanám a páromat. Én is mondhatnék példát. Van egy kedvenc zeném, amit már gyerekkorom óta imádok, rongyosra hallgattam a lemezt, mégsem tudom megunni. Még a mai napig maxon szól a rádió, ha meghallom. Persze vannak más zenék is amiket szeretek és meghallgatom. A párommal pont így vagyok. Soha nem tudnám őt megcsalni, megunni, elhagyni. Vannak szép emberek, akiket megnézek. És ennyi. A hűség a fejben dől el. És hidd el nekem, 65 évesen sokkal jobban fogom érezni magam akkor, ha tudom, hogy nincsen semmi olyan dolog, ami ha kitudódna, csalódást okoznék a páromnak. Egyszer minden kiderül. Még ha szerinted úgy csináltad a dolgokat, hogy titokban maradjon, akkor is. Nem véletlen mondják, hogy kicsi a világ...
2011. nov. 8. 14:12
 24/28 anonim ***** válasza:
6%

Most konkrétan azt mondtad, hogy meguntad a feleséged. De én nem látok bele ebbe.

Ilyet hol olvastál?

2011. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
6%
Én azt nem érem meg, de kiváncsi lennék akkori álláspontodra, mert mint írtam sokáig én is így voltam a témával, hogy a világért sem tennék olyat!
2011. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
"Nem ehet az ember mindig töltött káposztát, egy idő után jó a változatosság!" Ez mit jelent, ha nem azt, hogy meguntad?
2011. nov. 8. 20:01
 27/28 anonim ***** válasza:
4%
Sajna Téged is meguntalak! Így jó?
2011. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Ki kérte, hogy egyáltalán írj? :) Én meg azt unom, hogy próbálod nekem megmagyarázni, hogy a megcsalás egy természetes dolog. Így jó?
2011. nov. 8. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!