Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal mostanság alig találkozom. Igaz melózik és egyetemre jár és kevés az ideje. Viszont mikor vele vagyok kicsit nagyképű és már mindig olyanokról beszél ami tudja, hogy engem nem érint pl. mezőgazdaság vagy a deviza... Közben mosolygok is. Nem tudom szerintetek direkt akarja magát megutáltatni? Volt egy ilyen megjegyzése... ha már házasok leszünk nem lesz úgyse olyan, hogy menjünk a diszkóba meg lógjunk a belvárosban... ez igaz, de miért kell ezt még most mondogatni? Ja meg meghízott nagydarab lett és gyúrt is aztán most olyan nagy egóval közlekedik az utcán mintha ő lenne a jani és ez se tetszik nekem annyira, noha én is akkora vagyok de nem élek vele így... Viszont még mindig ha benézünk a plázába megkérdezi kérek-e valamit és ha kérdezem dolgokról mindig ad tanácsot és segít. Most csak én reagálom túl?
2010. nov. 14. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,teljesen egyet értek veled. A srác teljesen megváltozott,és te nem ezt a srácot szereted,aki új,hanem azt a régi valakit,aki még ő volt régen. Ez teljesen egyértelmű dolog,hogy őt keresed benne. Erre az a megoldás,hogy megkérdezed saját magadtól,hogy szereted-e még és ha nem akkor szakítasz vele. Mindamellett megpróbálsz kommunikálni a sráccal,hogy te a régi énjét szereted nem pedig ezt az új macho feelinget. :)
2010. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátság részét tökéletesen teljesíti..


De valld, be, nagyon tetszik neked...:)

2010. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ne már jajjj... hát pasi vagyok meg ő is az és van barátnőnk is azért írtam bele, hogy ő már a házasságot tervezi vele lassan meg a családot alapítana :D
2010. nov. 14. 17:01
 4/5 A kérdező kommentje:
de azért köszi a választ :)
2010. nov. 14. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
"Közben mosolygok is." Öregem, nagyon érdekes kijelentéseid vannak... különben is, egy barátságban mióta szoktak ilyeneken problémázni? Lehet amúgy, hogy észrevett rajtad valamit, és inkább kerül, ha teheti - amivel nem értek egyet, de akár előfordulhat. Add elő neki a problémádat, kérdezz rá, vagy ha esetleg tetszik neked, akkor dönts belátásod szerint.
2010. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!