Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem próbál mindenhol...

A férjem próbál mindenhol keresztbe tenni, szemétkedik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen megváltozott, birtokolni akar, gúnyos, betegesen féltékeny. Már szinte csak tárgyként kezel, az számít neki, hogy minél több pénzt keressen. Nagyképűen beszél, mióta az apja cégénél ő lett az igazgatóhelyettes, folyton az apjának nyalizik, úgy viselkedik, mint egy elkényeztetett kamasz. Az apja a minden, meg a pénz, engem, meg a gyerekünket teljesen elhanyagol, de közben velem mégis úgy viselkedik, mintha csak egy kiegészítő lennék, ráadásul már szinte rettegésben tart, ellenőrizget, nem hagyja, hogy bármit is csináljak, szemétkedik. Nem ilyen volt régen, az elmúlt 1 évben változott meg. Szeretem, de ezekkel a dolgaival egyre jobban kiakaszt. Mit tehetnék? Már alig lehet vele értelmesen beszélni, nagyon félek.

29/N


2011. nov. 9. 00:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy csak te akarsz a leírtak alapján tenni ezért. Tudom, hogy nehéz, ha szereted, de ez önmagában sajnos kevés.

[link]


Ezt olvasd el (hülyén van scannelve, az első oldal az első és a felső a második), remélem, hogy nem lesz igazam...

2011. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rohamtempóban hagyd el. Sekélyes ember. Gyenge.
2011. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!