Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz van anyámnak? Rossz úton...

Igaz van anyámnak? Rossz úton járok?

Figyelt kérdés
Nemrégiben felvettem a kapcsolatot a volt barátommal, hogy érdeklődjek, hogy van. Több mint egy évig jártunk. Beszélgettünk egy csomót a régi kapcsolatunkról. Nekem 5 hónapja van barátom, őt mindenki kikosarazta. Leszólta a barátom külsejét, rám azt mondta, hogy nem szép vagyok, hanem gyönyörű. Meg mondta hogy sokszor hiányoztam neki, de semmit sem érez már. Most is beszélgetünk, provokálom, hogy elküldjön a francba, de egyszerűen nem akarja. Ennyire jó neki, ha velem beszél? Anyám szerint rossz út, hogy szóbaálltam a "gyűlölt exszel", de szerintem semmi gond ezzel, hiszen van barátom, és az ex iránt semmit nem érek. Van egy olyan érzésem azonban hogy az ex nincs túl rajtam, és legszívesebben visszaszerezne, de a szülei nyomása miatt szakítottunk. Mondtam neki, hogy szülinapján felhívom, először zavarba jött, most meg bunkóskodik, hogy nem kell, nem akarja hallani a hangom, stb. Talán azért, mert fél, hogy még érez valamit? Vagy miért? Nemértem...Miért kell ennyire kiakadni egy szülinapi köszöntésen? Ő is felköszöntött engem.
2011. nov. 9. 14:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát...igazából nekem is van szemétláda exem...néha még most is belegondolok, hogy jól meg kéne szivatni, mert annyira fájt amit csinált velem...de egyszerűen nem. Nem süllyedek oda ahova ő. Meg a bosszú amúgy sem megoldás...és nem is érzem tőle magam jobban. De ezek tények...


De az előző kommentelőknek van igazuk.

Miért nem a barátoddal foglalkozol?

Ennyire unalmas vele, hogy volt pasi témához fordulsz...?

Mert ha nem, akkor vele legyél boldog, és kész.

A múltat felejtsd el.

Énis azon vagyok...

Mert visszaemlegetni csak...régi rossz emlékeket idézel fel értelmetlenül.

[Amúgy meg a volt barátod véleménye a mostani pasid iránt...az meg kit érdekel? xD Persze majd egy volt pasi mondja meg neked, h ki tetszhet és ki nem. Ott rúgtam volna tökön...:D Najó nem:P]

2011. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekes vagy, bocsi.

Ha ennyire dühösen váltatok el, minek beszélsz vele? Öröm megalázni és megbántani? Szívesen hallgatod, ha ő teszi veled?

Kinek jó ez? Szánalmas! Foglalkozz a saját életeddel (aminek ő már ezek szerint nem része), és hagyd őt békén!

2011. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy lesüllyedtem a szintjére, de igen, élvezettel aláztam meg, ugyanolya élvezettel, ahogyan ő alázott meg engem nyilvánosan. Most már csak azt kívánom, hogy a barátom eljegyezzen, ezt a szerencsétlent meg többé ne is lássam. A szerencsétlent, aki azt mondta, hogy kár hogy az öngyilkosságomat megakadályozták, mert a temetésem után rász.rt volna a síromra...Egy ilyen emberrel legyek jószívű?
2011. nov. 9. 15:22
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy ennyire tönkretett....:S

Igazából...én ezeket csak egyféleképpen fogom fel.

Tapasztalat.

Indok, hogy a hozzáhasonlóakat ha felismerem, azonnal otthagyjam, mégha valamit kezdek érezni akkor is...merjek nemet mondani, elküldeni.

Engem megcsaltak, az sem egy szép történet, ráadásul a járásunkkor szüneteket is tartott, én meg állandóan sírtam és vártam mikor "vesz vissza"...ami visszagondolni iszonyúan szánalmas...És már tudtam, hogy úgysem lesz semmi, de tipikus vakszerelmes voltam...

De bosszú...néha visszagondolok, hogy ha meglátnám mit csinálnék vele...lehet egy rosszabb pillanatomba nekiugranék, de annak a valószínűsége 0,00001%

Szóval én próbálom tényleg úgy elfogni, hogy elrettentő példa...Gondoltam olyanokra, hogy a leendő barátnőit felvilágosítom, hogy velem mit csinált de... azt sem akarom. Semmilyen bosszút nem akarok, nem tudom...lehet csak én vagyok vele így...lehet én vagyok a hülye. De próbálom elfelejteni, és arra gondolni, hogy a mostanival mennyivel jobb.

2011. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ilyen az ördögi kör.

Te ezt kaptad, ezt adtad tovább, és a továbbiakban is ezt fogod kapni, és meg is érdemled, mert pont annyit érsz, mint azok, akikkel kikezdesz, és akikkel ezeket az "építő jellegű" játékaidat játszod.


Hány éves vagy?

Csak kiváncsi vagyok, van-e esély, hogy megjön az eszed, és felülemelkedsz a sérelmeiden valaha.

És rájössz-e valaha, hogy mindenki a saját szerencséjének a kovácsa, és az öngyilkossági kísérletek se csak a barátod szemétségéről ad képet, hanem arról is, hogy nagyon sok mindent kellene magadban helyre rakni, mielőtt egy újabb kapcsolatba kezdesz.

2011. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem az ő hibája az, hogy te öngyilkos akartál lenni. Személyszerint gusztustalannak tartom az ezzel való fenyegetőzést, mert a manipuláció egyik legmélyebb formája. És tudott arról, hogy öngyilkos akartál lenni, hisz leírtad, milyen ronda dolgokat mondott.

Fenyegetted őt?

2011. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha tényleg olyanokat mondott, hogy "lesz.rta volna a sírodat", akkor meg mit nyafogsz, minek vetted fel vele a kapcsolatot?? Ne írj vissza neki, és hagyd annyiban az egészet
2012. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!