Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom a húgával együtt...

A barátom a húgával együtt mindig kiröhög, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Akármit mondok, kiröhögnek. A húga utál és mindig beszól, de olyankor a barátom nem mellém áll, hanem a húga mellé. Mindig ott van a csaj, ahol mi és a barátomon lóg. Tudom, hülyén hangzik, de úgy érzem, hogy jobban szereti nálam a tesóját, legalábbis mindig őt védi, ha ő szomorú, akkor rögtön megy, ha én, akkor azt mondja, ne legyek gyenge. Miért kell versengenem a húgával? A barátnője vagyok, elhiszem, hogy szereti a testvérét, de mégis csak az én barátom, velem másképp kéne viselkednie. Ha a húga beteg, akkor nem akar eljönni kettes programra, olyankor egész héten ápolja. Vagy ha a húgának rossz a kedve, ugyanez. Szerintetek mit tehetnék? Ez normális részéről?

20/L


2011. nov. 10. 16:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Múltkor volt a legjobb barátnőm szülinapja, ahova eljött velem a barátom. Kettesben akartam, hogy menjünk, erre a tesója is jött. Az volt egész este, hogy 40 emberből csak párat ismertem, a barátomon rajta lógott a húga, mindenkit kiröhögtek, aztán egyszer csak eltűntek és kiderült, hogy elmentek, mert unatkoztak. Engem meg ott hagytak és azt sem tudtam, hova lettek. Nagyon szerelmes vagyok a barátomba, de a húga megkeseríti a kapcsolatunkat. Meg az is, hogy mindenben őt védi, ő a legokosabb, legviccesebb, vele van a legtöbb közös élménye és amikor ketten vagyunk is ezekről beszél. Elegem van, nem tudom, hogy miért csinálja ezeket.
2011. nov. 10. 17:06
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

ez a kérdés kamu. ezt is a hugica írta ki a barátnő nevében.


ne is válaszoljatok, provokáció az egész, unatkozik a kislány. rontsd máshol a levegőt

2011. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Tessék? Nem értem, mi a bajod velem, de inkább te "rontsd máshol a levegőt", én ide tanácsért jöttem, nem leosztásért. Milyen hugicáról beszélsz egyáltalán? A kérdésemben világosan írtam, hogy a barátnő vagyok, nem értelek.
2011. nov. 10. 17:31
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Ki volt az a barom, aki lepontozott ezért? Na kösz...
2011. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Már az szakítóok, hogy kiröhög.
2011. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
Most olvasd el még 1x a saját kérdésedet. Ha ez megvan,akk gondolkodj el rajta h kb 20 év múlva(ha összejöttök) milyen pokoli életed lesz. Lehet h most szerelmes vagy,nehéz elválnod tőle, de szólok h a szerelem elmúlik.
2011. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
98%

A csávó a hugába szerelmes, beléd nem, max azért kellesz, mert a testvérét mégsem teheti magáévá. Gonoszul hangzik, de ez van. Kiröhög mással együtt az aki a párod, a szerelmed, akinek a legfontosabbnak kéne, hogy legyél??? Hagyd a fenébe, őrizd meg a maradék büszkeséged!!

Kitartás!!!

23N

2011. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A barátod húga is egy egoista,idióta k..csög,meg a barátod is.Ezek után nem is tudom,miért vagy még Vele!
2011. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom de én már megmondtam volna a srácnak h bocsi de részemről ennyi...Sztem neked is ezt kéne tenned de nem ítélkezhetek feletted.
2011. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezelgesse a hugát! -.-"
2015. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!