Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem megcsaltam a barátnőme...

Majdnem megcsaltam a barátnőmet, elmondjam neki vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azért itt teszem fel a kérdést, mert már komoly a kapcsolatunk, az eljegyzésen is gondolkodtam, 5 éve vagyunk együtt. Tegnap volt egy versenyem (táncolok), utána elmentünk a többiekkel ünnepelni, sokat ittam, az egyik lány pedig rámmászott. Hiányzott a barátnőm, mert már 3 hete alig voltunk együtt a vizsgái miatt és nem tudom, de valahogy jó volt, hogy foglalkoztak velem. Megcsókolt a lány, a hajamat simogatta, ez jó volt, de tovább nem mentem. Csak őt szeretem, az a lány a nyomába sem ért, de egyszerűen nem tudom, mi történt, hiányzott. Tudom, hogy ez nem kifogás, de akkor nem tudtam nagyon gondolkodni, összefolyt minden, alig emlékszem valamire. Nem akartam megcsalni és nagyon lelkiismeretfurdalásom van, képtelen voltam még eddig elmondani neki, pedig ma már beszéltünk telefonon. Mit tegyek? Ilyet még sosem csináltam, nem votlam még hűtlen és nagyon szeretem.

22/F


2011. nov. 13. 17:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

ON: Basszus. NE mondjad el neki. Ès senki másnak se, és imádkozz, h a csaj akivel a csók volt, hallgasson mint a sír. Tagadd le azt is, h ismered.

OFF: En gyenge jellem es nagy szemetlada lehetek :D

2011. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg igenis joga van tudni róla,és Te is megkönnyebbülnél,ha elmondanád neki.Szerintem ha szeretitek egymást,akkor ez nem fog titeket szétválasztani.

Egyébként pedig az,hogy hiányzott,nem kifogás.Egyszerűen hülye voltál,hibáztál,és ennyi.Lényegtelen,hogy hogyan és miért.

Egyéni véleményem különben,hogy ez még bocsánatos bűn,pláne,hogy megbántad,hiszen emészted magadat miatta.

2011. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

Végül is nem csaltad meg. Nagyon is nagy önfegyelem volt, és nagyon is nagy szerelem a barátnőd iránt, hogy képes voltál lerázni a csajt. Kíváncsi lennék, hány fiúnak sikerülne.

Nem kell, hogy lelkifurdalásod legyen. És "bevallani" sem kell. Tartsd magadban szerintem. Nem tettél semmit. Nem károsítottad meg a szerelmedet, nem is csaltad meg. Magad ura voltál. A lelked és a szerelmed uralkodott a testeden. Nagyon jól vizsgáztál.

2011. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
a kapcsolat alapja az őszinteség, én MINDENT elmondok neki hiába kínos vagy rosszul esne neki. Majd ő eldönti h elfogad-e így is. amúgy sem bírnál a szemébe nézni különben
2011. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem már a csók is megcsalás. Mondd el neki, azt is, hogy semmit nem jelentett. Ha szeret, megbocsát neked.
2011. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, aztán majd eldönti mit tesz a helyzettel.

Nálam tuti repülnél, mert ha már 5 éves kapcsolatban hiányzik a dolog(márpedig ez még semmi igazából), meg minden... akkor később is tuti megcsalod (meg hát ugye néha nem is kell szex a megcsaláshoz).

Esetleg te is gondold át a kapcsolatot, mert ha reflexből nem küldted el a csajt, akkor nem klappol valami.

2011. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mondd el neki.
2011. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Lifeishard ***** válasza:
100%

Könnyedén megálltad, h ne folytasd? Te vakartad le őt? Azóta is kínoz a bűntudat? Ha mindhárom kérdésre a válasz igen, akkor el ne mondd, mert többet ártasz, mint használsz. Akkor érdemes elmondani esetleg, ha úgy érzed korrektnek, vagy ha Te is elvárnád tőle; azért, hogy a saját lelkiismereteden könnyíts, semmiképpen se - hibáztál (még ha nem is nagyot), viseld a következményeit.

Mit tegyél még? Ne igyál annyit, h elveszítsd a fejed. Ha pedig legközelebb is előfordul ilyen, azt már igenis meg kell beszélned a pároddal. The life is hard.


26/F

2011. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%

Nekem a férjem elmondta a kósza csókját.


Vagy el lány a faluban, aki nagyon hasonlit rám. Az alkata, az öltözködése, és elég messziről az arca is. Többször is összekevertek már vele. Mi eredetileg romantikus vacsira indultunk a férjemmel, de mire elaludtak a gyerkőcök (ami után a nagymama vigyázott rájuk), bezárt az étterem, igy éhen maradtunk. Közben elhivtak minket egy buliba. És ha már úgyis szabad lett az esténk, hát el is mentünk. Anyósomnak persze hazaszóltunk, hogy később érünk csak haza. Szóval mint egy buliban, ittunk is 1-1 pohárka hangulatjavitót, ami mivel éhesek voltunk, alaposan fejbecsapott bennünket. A társasággal átmentünk a helyi discóba, mert az időközben betoppanók számával, és az alapmeghivottakkal együtt meghaladtunk a házibuli befogadóképességét. És ott volt az a lány is,(mármint a discóban) aki hasolnit rám. Én eltüntem a mellékben, a férjem meg azt hitte, én vagyok, és jó alaposan házastársi csókban részesitette. :DDDD Utánna persze észrevette, hogy nem én vagyok, és a keresésemre indult. Láttam ugyan rajta, hogy gondban van, de gondoltam majd, ha megrágta magában, kiböki, hogy mi bántja a csőrét. Hazafele el is mondta az esetet. Jót nevettem rajta, és ennyi. Egy darabig még el is viccelődtem vele, de aztán elkopott a téma.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Mint fent is láthattad, nem mindenki reagál úgy, hogy kidobja a párját egy kis botlás miatt. Mert ez kicsi botlás. Ha a férjem az t mondja, hogy lefeküdt a csajjal, mert nem vette észre, hogy nem én vagyok...... nos akkor repült volna rendesen. Az már nem lett volna hihető.


De ki tudja, hogy a te barátnőd, hogyan reagálja le az esetet?

Nem tudhatjuk. És ha valóban csupán egy csók volt, akkor nincs gond. Legalább biztosan rájöttél, hogy szereted a barátnőd, és ő kell neked.

2011. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!