Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, hazudtam neki, félévig titkoltam, elmondtam neki! Szakított velem! Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni!

A Szerelmemmel elég hullámzó volt a kapcsolatunk,sok szakítással és veszekedéssel.Összeségében 4 éve nem tudunk meglenni egymás nélkül.1éve kb. h újra összejöttünk,és fél évig minden rendben is zajlott,vagyis ebben a tudatban voltam.Fél év elteltével a barátaimmal felmentünk bulizni,és aztán jön egy telefon...a barátnőm az....azt mondja,h felhívott egy oylan vkit akit nem kellett volna,mert megigértük egymásnak,h ő egy bizonyos pasit zár ki én meg egy bizonyos nőt zárok ki a kapsulatunk maitt,h működjön,de felhívta,majd engem és még ő nyomta rám a mobilt.Elment,ahol bulizott a bartánőivel...és még neki állt feljebb....oylanokat modnott,h fontos neki úgymond az "ex-e" és ha nem ebszélhet,akk lehet,h köztünk és vége lesz....sok veszekedés és nap után ÉN engedtem....h beszélhet vele...de akk én is azzal a lánnyal,akit kizártam,és aki miatt szét ment a kapcsoaltunk 2éve....és ő belement,de később már viszakozott,és jöttek a foyltonos bezsélgetések.

Teltek a hetek,és a barátnőmmel egyre sűrűbbek voltak a veszekedések...és a másik lánnyal megint egyre jobbakat bezsélgettünk....mint régen.Aztán jött a tavaszi szünet nekik,nekem melóból szabadság...ésa abrátokkal mecsekbe mentünk túrázni,de a barátnőm kifogásokkal jött,h nincs pénz,idő stb....bár fizettem volna neki az egészet!..de a szülinapját akk tartotta meg,mikor mi Mecsekben voltunk,és arra volt pénz....!

Akk mikor mecekben voltam szinte nem ebsz velem semymt...szart a fejemre..és ott éreztem,h nem vok szerelems és hazameek és sazkítok vele....közben még beszélgettem a násik lánnyal is,és akaratom ellenére hitegettem őt...mert tőle akk többet kaptam ,mint a barátnőmtől,de csak szóban!

Mikor hazaérkeztünka túrából,beszéltem vele..és elmondtam,h nem vok szerelmes....bár nem szakítottam,mert még szerettem..és magamban akartam tisztázni az érzéseket...!Ő elkezdett változni..jó irányban....mindennél jobb volt a kapcsolatunk,még sose volt iylen jó....csak 1 gond volt...az is velem,hogy már nem voltam szerelmes,és itt hibáztam,h nem szakítottam,hanem engedtem,h sodródjak!Bár hazdutam a barátnőmnek is ,emrt azt modntam,h nem ebszéleka másik lánnyal!

Bár szakítani azért enm akrtam,mert viszgái voltak és utolsó éves volt,de meg ekllett volna tennem.Közben a másik csajjal mégtöbebt besz,és alakult vmi köztünk,avgyis inkább közte,mert én összevoltam zavarodva!

Az egyik este átjött,és megtörtént a baj....Megcsaltam a barátnőmet:(....nem volt sex,szájra puszi volt,és csak ő ért hozzám úgy,de ez is uyganolyan megcsalás,amit nagyon bánok!

Fél évig maradt titok....már kezdet rendeződni az érzéseim...de még bizonytalan voltam...és a msáik lánnyal a bezsélgetések tartottak!

De jött a nyár,és a Balaton a barátokkal és úgy voltam vele,h ez a legjobb esély,h tisztázzam az érzéseim,ha kettesben vok vele az ország másik felében....!Így is történt..újra szerelems lettem és vok....bár akk a másik csaj rám írt face-en,ami kiderült és leszabadult a pokol!És abban a pillanatban éreztem,h nem akarom őt elevszíteni,mert nála jobb nő nem lesz,emrt megváltozott értem és normális lett kapcoalt terén!ÉS bár ezt még megbocsájtotta,de kérdezte,h van vmi amiről tudnia kell...modnom NINCS!!!

Majd a bűntudat kihozta belőlem,h ne hazduhatok neki,és elmodntam,h MEGCSALTAM!És kidobott!!

De viszont felkínált egy esélyt,h ha megváltozom és bebizonyítom,h szeretem akk lenne még jövőnk,DE...(itt jön a szörnyű nem)addig ő elvan másokkal és azt csinál amit akar!!!

Belementem...letörltem magam face,myvip,iwiw,baratikor,hi5,network,tudja az msn címem,e-mail címem,és minden fél kapcaoltott megszakítottam a másik lánnyal,sőt nem is besz azóta vele.

Próbáltam közelebb kerülni,de nem enged....modnta,h tettel bizonyítsam be neki,h szeretem.Ő tudja h mrie gondol,én nem....Megtennék érte mindent h helyre hozzam,de úgy érzem nem érdekli..és csak játszik vele,de közben meg elvileg szeret,de mégis pont ma lezs randija egy másik pasival,ahola pasi se komoly kapcoaltot akar...!Én meg jövőhéten meek viszsa melózni küldföldre 2hétre..és addig beszeretném bizonyítani,h szeretem,mert ha nem,akk míg nem vok itthon,addig akármit csinál és én a megbolondulás ahtárán leszek,de már vagyok is!

tudom,h hiobáztam hazudtam...ezt ő is tudja,h így érzek..de nem hisz nekem akármit modnok...de akk miylen tett van amivel szeméylesen tudom bebizonyízani,h szeretem őt,és nekem ő a legfontosabb???

Hogy szerezzem vissza őt???

Kérlek segítseteke a tanácsotokkal!


2011. szept. 7. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Megcsaltam a barátnőmet:(....nem volt sex,szájra puszi volt,és csak ő ért hozzám úgy" LOL
2011. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:

szerintem, hagyd, ez már veszett fejsze nyele.


amúgy alig értettem, amit írtál, nem kellett volna ennyire kapkodni...

2011. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

javasolnám a csillagokat az égről...

ha van egy csöpp esze, hiába strapálod magad, bármit teszel

2011. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 napietus ***** válasza:
ja, meg eleve hülyeség volt belemenned a hülye kikötéseibe. ez úgy működik, hogy vagy megbocsátok, vagy nem. már akkor sem volt esélyed, ez szimpla szivatás volt. ez van.
2011. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de nagy probléma egy szájracupp!Keress egy új csajt és ne csőrözz másokkal.
2011. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez a lány egy szörnyeteg... ha szerzetesi életvitelt fogsz művelni, akkor sem fog megbocsátani neked, és tudod miért? mert szerintem már rég el akart küldeni a pics*ba, csak ez egy jó indok volt neki, és mennyire, de mennyire élvezi azt, hogy téged állít be bűnbaknak, hibásnak... így még lelkiismeretfurdalása sincs.
2011. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez a fejemben is megforudult,h csak bűnbak volt az egész és csak szívat.és én is érzem,ha nem lennék mással akk se bocsájtana meg,de szerelemes vok!De viszont lassan belebolomdulok,ha csak elképzelem mással...tom,h én basztam el,aláírom,de heylre is akarom hozni!

Amúgy bocs,ha kapkodva írtam...de sok midnen votla fejemben amit leaakrtamí rni..íyg is elég hosszú lett!

2011. szept. 7. 13:50
 8/12 napietus ***** válasza:
értsd már meg, hogy mindegy, hogy Te mit akarsz. az is mindegy, mit csinálsz. ő már nem akarja ezt a kapcsolatot (egyébként örülj neki, mert elmebeteg).
2011. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy félre írtam,mert az msn és az em-amil jelszavam tudja....
2011. szept. 7. 13:57
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
részletkérdés, komám.
2011. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!