Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam barátnőmet 1 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam barátnőmet 1 hete és ez mostanába ki is derült, Ezt megis beszéltük adott egy második esélyt DE ez nem minden mer a bizalom az ugyan megvan még de nem olyan mint azelőtt. Mit kéne tennem hogy visszaszerezzem a bizalmát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj csodát 1 hét alatt esetleg majd 6 hónap mulve.

Bár én sosem bíznék igazán többet benned.

2011. máj. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy nem kefélsz félre. akkor kellett volna gondolkodni, és nem a faxod után menni.

Főleg ha szerelmes vagy a csajba.

Fordítva gondolkozz el, hogy neked hogy esne, ha megcsalt volna téged...nah, te hogy viselkednél vele? ugyanúgy mint azelőtt?

Megcsalt volna mondjuk velem...nah....tetszene?!

majom....

22/F

2011. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, hogy a bizalom nem csak hogy nem olyan, mint régen, de állítom, hogy egy ilyen után egyáltalán nincs feléd bizalma a barátnődnek. Meg is értem. Főleg, 1 hét alatt várod a csodát? Ez komoly? Hát fiam, szedd össze akkor magad, mert ez akár hónapokig is eltarthat, mire visszaépíted ezt a dolgot...de az is lehet, hogy soha nem fog többet megbízni benned. Ami szintén érthető. Ezért nem szabad a tűzzel játszani.
2011. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
talán nem kellett volna megcsalnod te észlény, nagy volt a szerelem mi? hagyd el szegényt, legalább olyannal élhetne aki szereti és nem csalja meg
2011. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem hogy nem bíznék a barátomban ezután, már ki is dobtam volna, akármennyire is szeretem.
2011. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyan mi a fenétől lenne a bizalom olyan mint azelőtt... én szóba nem állnék veled többet a helyében, bár a kérdésből azt veszem ki, hogy se idősek, se tapasztaltak nem vagytok.
2011. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne törődj vele úgyse lesz ebből házasság.Ezis csak egy kaland.Írd a többihez,leszmég bőven,neaggódj.
2011. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, én is azt mondom, hogy lépj tovább. A csajnak lesz jobb.
2011. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ööö mondjuk ásd el magad, én a helyedben azt tenném... pff... szánalmas.. hülye csaj meg is érdemel téged ha ezek után megbocsájtott neked
2011. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!