Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, aki helyre tudta...

Volt olyan, aki helyre tudta hozni a kihűlt házasságát?

Figyelt kérdés

Éveken át tartó veszekedés, szexhiány, elhidegülés után én lassan feladom, nem illünk egymáshoz. A férjem még hisz benne, hogy meg tudjuk menteni. Megpróbáljuk még egyszer.

Van ennek realitása? Tudta valaki valaha megmenteni a kapcsolatát? Hogyan? 29/N, 33/F.


2011. nov. 14. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Ehhez két ember kell..Tudnál egy kicsit bővebben írni?
2011. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk sikerült. Már úgy volt hogy elválunk, mindkettőnknek volt más az életében. Leültünk , megbeszéltünk és arra a következtetésre jutottunk, hogy mással sem lenne jobb, vagy könnyebb. Igazából ennek a felismerésnek már 2 éve. Amióta eltudjuk fogadni a másikat olyannak amilyen, eltudjuk nézni a másiknak a hibáit. És a békés együttélésre törekszünk valamint arra, hogy ne szét húzzunk hanem összetartsunk, azóta működik a kapcsolatunk. Csak nagy ritkán vannak nézet eltéréseink. És apró kedveskedésekkel úgy mond sikerül bearanyozni a mindennapokat. Én saját részről tényleg úgy érzem, hogy az elmúlt évek történései az akkori szeretők,a férjem iránt érzett harag egy elvesztegetett időpocsékolás volt és jól döntöttem, hogy vele maradtam. Ebben az évben töltöttük a 20.házassági évfordulónkat és nagyon remélem hogy sok évet fogunk még egymás mellett tölteni.

Nem vagyok szerelmes bele, sőt azt is tudom hogy személyiségünk terén is mindig marad közöttünk szakadék,felesleges illúzióim sincsenek már, hogyan legyek még boldogabb. Boldog vagyok! Mert rájöttem, hogy tehetem boldoggá mindkettőnk napját.

2011. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mindketten akarjátok. Ha csak az egyik fél akar menteni, akkor bukta az egész.

Ha te is akarod: menjetek el valahova kettesben, ha tudtok. Esetleg a gyerekeket passzoljátok je téli szünetben egyik nagyihoz, és legyen tiétek a ház.

Húzz szatén vagy selyem ágyneműt. Szüntessétek meg a külvilágot, le a rolóval. Ki se menjetek a házból napokig!

A pezsgő és a csoki, no meg a málna is csodákra képes, de vannak női "búgatók" is. Nekünk majdnem egy éves időszakunk volt ilyen, hát baromi nehéz volt ráálni a normális szexre.

[link]

Én innen mindent (kivéve a hagymát) bevetettem. A szerelemlikőr kifejezetten finom!

2011. nov. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!