Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha egy rokonotok...

Mit szólnátok ha egy rokonotok összejönne egy fekete férfival?

Figyelt kérdés

Most ezt csak elméleti szinten kérdezem, mert alapvetően a fehér pasik tetszenek nekem, de van egy amerikai fekete bőrű énekes, aki már 15 éves korom óta "nagy szerelem". Szóval csak álmodozás szintjén mondom, de vele pl összejönnék, ő az egyetlen fekete bőrű aki tetszik.

Mit szólnátok ha a családotokból valaki egy fekete pasival összejönne?


2011. nov. 14. 23:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
55%

Mennyi rasszista van itt b+ -.-

"ma 03:53"


Mert ugye ilyet csak a négerek szoktak csinálni, fehér ember ilyet nem tenne ugye?


ostoba provokátroll

2011. nov. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
55%

na ilyenkor tudom utálni nagyon az embereket...

Persze társaságban élőben tiltakoznátok az ellen, hogy ti rasszisták lennétek, de itt előjön az igazi énetek...

2011. nov. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
17%
Én biztos hogy nem akarnék többet hallani erről a rokonomról, legyen az bárki. Vannak elveim, amikhez ragaszkodom. Állatoknak tartom a feketéket, akikkel szerintem nem szabad keverednünk, mert annak szörnyű következményei lennének. Igen, rasszista vagyok, de nem azért hiszek ebben, hogy megfeleljek valakinek, hanem azért, mert ez a meggyőződésem, ami tapasztalatokon alapszik. És ha engem kérdezel, szerencsére még nagyon sok ember gondolja így az országban, ahogy én. Szóval biztos lenne a te rokonságodban is, aki ez miatt elfordulna tőled.
2011. nov. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem örülnék, de ettől a rokonomhoz való viszonyom nem változna. Az ő élete, az ő döntései.
2011. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
61%

Semmit nem szólnék, ha szeretik egymást, támogatnám őket.

De sajnos, nem hiszek abban, hogy két különböző kulturában felnevelkedett ember hosszú távon jól kijöjjön egymással. Folyamatosan lesznek akadályok, amiket nehéz lesz leküzdeniük.

Maga a bőrszín semmit nem jelent, hogy honnan jöttél, mit ismertél meg az életedben, milyen értékeket követsz, ezek már annál inkább. Kívánom, hogy sikerüljön a kapcsolat!

2011. nov. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 bánomisén ***** válasza:
96%
Ha srác normális és rendes lenne a rokonommal, semmit nem szólnék, mit kellene szólnom? Ha csalná és hazudozna neki, valószínűleg felaprítanám. Ez vonatkozik feketére, fehérre, sárgára, kékre, szürkére, bárkire.
2011. nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%

Az első gondolatom az volna, hogy mázlista, mert jó eséllyel neki lesznek a családban a legszebb gyerkőcei :)

Barátnőm férje fekete, és az egyik legrendesebb férj, akit valaha is láttam. Nagyon családcentrikus, a gyerkőcök körül az első pillanattól mindenben segít a barátnőmnek. Mikor a második babát várták, keresett egy második munkát is, hogy biztos ne kelljen semmiben nélkülözniük - pedig addig sem éltek rosszul. Azóta már egy jó állása van, a csemeték is középsulis korúak.

A történethez hozzá kell még tenni, hogy nem Magyarországon élünk, és hogy itt senki nem döbben le azon, hogy vegyesházasság is van a világon...

2011. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekelne, az ő dolga, ameddig engem békén hagynak. én mondjuk tuti nem kezdenék feketével, nem is jön be se az arcszerkezetük, se a mentalitásuk.
2011. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az ő dolga.
2011. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem érdekelne a bőrszíne, az érdekelne, hogy milyen ember.

Análszex, hármas szex... Érdekes, az egyik volt pasim akarta ezeket erőltetni, csak én nem hagytam. Hófehér volt a bőre, akkor ezek szerint csak hipózta? Ezek a dolgok nem a bőrszíntől függnek, ahogy a másikon való élősködés sem - rengeteg negatív példát tudnék hozni az ismerősi körömből.

2011. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!