Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm apja hazugságokkal...

Edus:) kérdése:

Barátnőm apja hazugságokkal tömi az egész családot, és uszítja ellenem őket. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

felhívtam barátnőm apukáját hogy merre van a ... mert hogy nem veszi fel a telefont. erre az volt a válasz hogy itt a kocsiban és kinyomja. otthon azt terjeszti hogy kinyomtam a telefont és bunkó voltam vele. meg egyéb h.lyeségek. továbbá megszabja a barátnőmnek hogy mikor telefonálhat velem? ez mi? miért ilyen s.ggfej? a hátam mögött szervezkedik előttem meg jópofizik. mit tudok csinálni? hogyan térítsem észhez hogy leállhatna vele? mert ott vagyok hogy inkább oda se megyek hanem máshol találkozok barátnőmmel, csak hogy ne lássam.


18 éves vagyok és normális.

barátnőm 16. lehet az a probléma hogy nem tanul valami jól a suliban és azt hiszik hogy miattam? elég nehéz az a suli ahova járunk!


2011. jan. 8. 22:27
 1/5 tetris ***** válasza:

Most őszintén! Mégis mi más lehetne a válasz, mint az, hogy le kell ülnöd a kedves papával, és megbeszélni a problémát.

Vszeg látja, hogy a leánya nem tanul jól, és próbálja az iskola fontosságát kihangsúlyozni.

Annyiban igazat kell adnom neki, hogy a leánynak a tanulás most mindennél fontosabb, de te is fontos tényező vagy az életében. Ezt meg a kedves papának kéne belátnia.

Ez pedig csak úgy megy, ha leültök tárgyalni. Esetleg lehetne valami kompromisszumot kötni vele.

Mit mond a mama? Mit mond a leány?

2011. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ha ennyire nemszimpatizál veled akkor hagyd a pasit a fenébe. De ez a szülőket hivogatom mikor nemkedvelnek amúgyse eléggé gáz.
2011. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, nem ültek le megbeszélni..

és vége is lett a kapcsolatnak!

2011. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet akar tőled valamit,vigyázz!
2011. jan. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most kezdődött ez az egész. eddig jóban voltunk. felhívtam és akkor kezdődött az egész. a mama az olyan hogy aranyos kedves. de amióta otthon van nyugdíjban meghülyült a papa miatt. és rengetegszer veszekszik a barátnőmmel. aztán kimegy. és 3perc múlva bemegy megsimogatja és normális. Érdekes az a család. egyedül a 2 lányuk normális.
2011. jan. 9. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!