Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harcolnál a párodért, ha...

Harcolnál a párodért, ha kiderülne még gondol az exére?

Figyelt kérdés
Megtennél mindent, hogy elfeledtesd vele, vagy csak arra gondolnál, hogy téged nem szeret eléggé és még mindig a másik fontos neki?
2011. nov. 15. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nem harcolnék érte az olvasottak alapján.
2011. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem. Én elküldeném, akármennyire is szeretem. Ne legyek senki pótléka, undorító dolognak tartom, ha valaki úgy lép bele egy kapcsolatba, hogy nem független érzelmileg még az exétől.
2011. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én azt mondom minden egy nőn múlik. Az első fontos dolog légy magabiztos, s bízz a nőiességedben ez a két dolog épp elég ahhoz hogy elcsavard egy férfi fejét ahhoz hogy ne gondoljon a volt nőjére többet. hogy ez alatt mit értek nem részletezem több összetevője van, de ha minden kreatívitásodat beveted s tudsz valami olyat mutatni ami miatt ő téged különleges hölgynek tart, nem fog az exére gondolni:)ebben biztos vagyok.
2012. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát bocs utolsó, de ez marhára nem így működik. Attól, hogy jó nő vagyok, kedves, kényére-kedvére teszek egy pasinak, az még nem garancia semmire. Attól még egyáltalán nem biztos, hogy belém is szeret. Értékelni fogja, hálás lesz, örül neki, de attól még nem fog belémhullni. Tapasztalat...
2012. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
amit írtam az nem azt jelenti hogy kedvére kényére teszek, illetve a magabiztosság jó nő kifejezés is egy tág fogalom. Marhára nem azt írtam le ahogy te értelmezed. de teljesen mindegy.:)
2012. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!