Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a feleségetek...

Mit tennétek, ha a feleségetek legjobb barátja beköltözött volna hozzátok és csak bajt okozna?

Figyelt kérdés
Már 2 hete lakik itt, de megeszi az összes kaját, folyton pénzt kér és fél 5-kor kell kelnünk, mert ő akkor megy munkát keresni. Kidobták az albérletből, amiben lakott, mert nem volt pénze fizetni, haza meg nem tud menni és mivel gyerekkori barátok a feleségemmel, ezért befogadta. 1 hétről volt szó, de még úgy tűnik hogy hetekig itt lesz. Már sok veszekedés is volt miatta, mert csak problémát okoz mióta itt van, persze ismerem már évek óta, de azért lakótársként már nem olyan elviselhető. Ti mit tennétek a helyemben? Várnátok, amíg lesz előrelépés, vagy sürgetnétek, hogy találjon másik helyet? Gyerek is van, aki már olyan szavakat tanult tőle, amik nekem például nem férnek bele.
2011. nov. 16. 12:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
86%

Itt az a baj, hogy nemcsak az új jövevénnyel, de a feleségeddel is meg kell küzdened. :(

Nem tudom, hogy az embernek is mondtad-e már az aggályaidat vagy csak a feleségednek? Én javaslom, hogy üljetek le hármasban és mondd el, hogy ez nálad nem megy. Neki kell alkalmazkodni hozzátok, mert ő jött ide a ti lakásotokba. Tehát evidens, hogy segít és belead a kajába.

Mondjuk azt nem igazán értem, hogy miért kell fél 5-kor kelni, miért megy olyan korán munkát keresni? De ha "kényszerből" keltek fel ilyen korán, tehát mert nem tudtok tőle aludni, akkor azt is meg kell mondani neki, hogy csendesen készülődjön reggel.

2011. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!