Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem kint van külföldön,...

Nővérem kint van külföldön, mit küldhetnék neki Karácsonyra?

Figyelt kérdés
egy két ezer forintban gondolkozom, szereti az állatokat, sminkelni. 23 éves. Ugye jó, ha nem olyan nehéz és kibírja a szállítást :)
2011. nov. 20. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki parfümöt annak mindenki örül.:)Kicsi és posta költség se sok.
2011. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Egy szép bonbon? Vagy egy magyar nyelvű könyv?
2011. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
gondolj a személyiségére minek örülne jobban egy rúzsnak vagy valami vicces dolognak, vagy miről beszélt sokat, hogy mit szeretne kérdezd meg a barátait.
2011. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kint él külföldön? Akkor csak valami magyar nyelvű könyv-dvd -t küldenék. Parfümöt bárhol tud venni... Na de egy Agata Krisztit magyarul....
2011. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Én a következőknek szoktam örülni, ha a családom küld valamit: Boci csoki, Duna szelet, Sport szelet, Dunakavics, Francia drazsé, szaloncukor (karácsonykor ennek örülök legjobban), Szerencsi csoki, Konyakmeggy. Arra is gondolj, h minél hamarabb küldd el. Már december elején érdemes, mert a karácsonyi forgalom elég nagy.
2011. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

13.49 vagyok

Még szotyit is szoktam kérni, mert azt sem árulnak idekint.


Egyébként ebben az évben dvd-t kértem az otthoniaktól. A Valami Amerika 1-2-t. A másodikat sosem láttam még. Az elsőt meg csak azért, mert angol felirat van rajta, így a párom is érteni fogja.

2011. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!