Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mérges rám a nagymamám, mit...

Mérges rám a nagymamám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hát igazából az volt hogy most ebédeltünk nála nem rég, és én szoktam behozni az innivalót. A mamámnak van ilyen kupaknyitója, én meg hasznát vettem, az ital kibontásához. De ráragadt és nem tudtam leszedni. Mamám próbálgatta de nem jött le sehogy, és közben meg engem szidott, nekem muszály volt kijöjjek a szobából mert sírni kezdtem. Mivel én nagyon nagyon szeretem a mamámat és nem szokott nekem soha rosszat mondani. De most igen, a zsebpénzemből holnap veszek is neki egy kupaknyitót. Annak fog örülni? Remélem... Úgy csinált mintha direkt tettem volna ezt. Rám se néz.. Nagyon szomorú vagyok? Mit csinálhatnék? Az segít ha holnap megveszem a kupaknyitót? Csak azzal is az a baj hogy ő holnap reggel szerintem egyből fog venni egy hiber szupert és amit én vettem nem is fogja használni, mert az ócska... :(
2011. nov. 20. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia.

Jajj, nyugi, a mamád nagyon szeret, csak kicsit idegesebb lett a kelleténél. Holnap menj és vegyél neki egy kupaknyitót, öleld meg és mondd, hogy nagyon sajnálod. Nyugi ha vesz is újat, akkor is nagyon örülni fog, hogy gondoltá rá.:)

2011. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Az élet nagy problémái...
2011. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Hány éves vagy?

Nem a te hibád, hogy ráragadt, bárkinél megeshetett volna, éppen nálad következett be.

Mamád hány éves? Tudod, sok idős emberrel nagyon nehéz, főleg, ha egyedül van.

Nem volt igaza, de ne haragudj rá. Ha szeretnéd, akkor vegyél egy másikat, és egy egyszerű "Ne haragudj mama, nem szándékos volt a tegnapi estet." mondattal add neki oda!

Biztosan örülni fog neki!

Fel a fejjel!:)

2011. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
90%
Kérj tőle bocsánatot és rajzolj neki valami szépet vagy vegyél neki szép virágot:)
2011. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt valami más is, ami dühítette a nagymamádat és csak rajtad vezette le. Estére el is felejti, ne aggódj. Szerintem az jó, ha veszel neki holnap másikat, de ha nem vennél sem haragudna rád, tudja, hogy nem direkt csináltad. Kérjél tőle bocsánatot, mondd meg neki, hogy nem direkt volt. Biztos megnyugszik nemsokára.
2011. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,eléggé érzékeny vagyok (főleg a családommal kapcsolatban) 12 éves, de még nagyon gyerek vagyok.. (ami lehet jó meg rossz is, de nekem jó)
2011. nov. 20. 14:58
 7/8 habibi ***** válasza:
de tündéri kis történet, de nyugi nem haragszik rád a nagymamád, kérj tőle bocsánatot és esetleg vegyél neki újat (bár nem tudom van-e rá pénzed) vagy rajzolj neki valami szépet
2011. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mond hogy nem
2012. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!