Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom tenyészkancának...

Az anyósom tenyészkancának néz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lányunk, 6 hónapos, az anyósom elég gyakran emlegeti, hogy szüljek NEKI is egy babát. Mert hogy csak addig amíg sírós, utána majd visszahozza! Pont az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásai miatt nem engedem, hogy egyedül vigyázzon rá, mindig ott vagyok velük, ő pedig elvinné, de nem engedem. Szerintetek normális az ilyen nő?
2009. máj. 11. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak viccből mondja és azt akarja kifejezni vele, hogy milyen jó dolog egy baba! :-) De ha komolyan mondja, akkor persze nem normális. Igazából ehhez ismerni kéne őt is, meg a szitut is, amiben mondta.
2009. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Most lehet,hogy én vagyok hülye,de ezen akadtál ki? Hát most na,szar humora van anyosodnak..nem akarom elbagatelizálni az óriási problémád,de szerintem ebbe csak te beszéled bele,hogy azért mondta mert egy gonosz vén kúrva.
2009. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak viccel, en nem vennem komolyan, csak nevetnek rajta egyet, de en azt nem ertem,h miert nem engeded,h elvigye az unokat? Mert ilyeneket mond?
2009. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, mert veled viccelődik. Az én anyósom hozzám se szól...
2009. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szules utan en is feltettem a lanyom anyosomtol :))

Barmit mondott nagyon felhaboritott! Nem engedtem, hogy felvegye, meg az is idegesitett ha hozza akart erni! :))

Meg azt is mondta a picinek, hogy rajta kivul senki nem szereti, meg en sem az apja sem! Gondolhatod, hogy kivoltam!

Azota megvagyok nyugodva, szivesen hagyom ra, igaz mar 12 eves a lanyom es nem feltem tole, hogy elszereti:)

2009. máj. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A siralmas, hogy nem viccel. 3 hónaposan el akarta vinni magához egy egész napra, éjszakára is, persze nem engedtem. Meglátom, hogy mi a vicc, és mi nem az.
2009. máj. 12. 07:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát fene sem tudja... ha komolyan gondolja, akkor tényleg nem normális, de szerintem egyébiránt nem veszélyes a gyerekedre nézve.
2009. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondolja, az már túlmegy a határon. Ilyen picinek még az anyja mellett a helye. Egy egész napra (főleg ha szopik) még akkor sem tudnád rábízni, ha muszáj lenne, mert mindig téged keresne, te vagy az anyja, nem az anyós. Bár annak örülj, hogy ennyire szereti a gyereket meg segít. Nem hiszem, hogy rossz ember, csak túlbuzgó, ami gyakori a friss nagymamák körében. Nem mondanám, hogy nem normális, csak sajnos a saját szemszögéből nézi csak a dolgokat, mert nagy az öröme.
2009. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!