Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fukar az anyós? Tök...

Miért fukar az anyós? Tök ritkán vagyok náluk, max.2hetente 1 napot, és feszt arra jön ha eszünk a párommal. Állandóan azt nézi mit eszek meg mennyit. Nem is szeretek enni náluk.

Figyelt kérdés
Nem is szoktam csak valami nagyon minimálisat, mert nem is esik jól a kaja. Meg ha melegítünk a mikroban, állandóan megkérdezi a kisfiát, hogy mit melegítetek? Sajnál mindent. Amúgy is sz..rt főz, zsírosat, utálom a főztjét és még sajnálja is. Most vigyek magammal kaját titokba? és ne egyek náluk semmit?
2011. nov. 21. 11:22
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Kedves Pirateca!


3éve vagyunk együtt a párommal. Szóval az anyós leendő anyós, de mivel közös életet tervezünk a párommal ezért mindegy hogy nevezem, ő lesz az anyósom, de jelenleg nem vagyunk még házasok. Nem élünk még együtt a barátommal, viszont én csak ritkán megyek hozzájuk, max.2hetente és az "anyós" nem kamázza a képem. én meg nem szeretek náluk enni. Nekem nincs súlyproblémám, viszont az anyósnak meg van, szóval lehet ezért foglalkozik ezzel, hogy én mit eszek nem tudom. A lényeg, hogy a leendő anyós túl kíváncsi, meg szeretne mindenbe beleszólni, amihez neki egyáltalán semmi köze! Amikor eszünk akkor meg valamilyen ürüggyel mindig előjön, pl.pont akkor szomjas vagy nem tudom kérdez valamit és megáll mellettem és néz és utálom. Én úgy látom,hogy mindig azt nézi,hogy mit eszek, mivel ha a mikró zúg, az is érdekli mi van benne.

2011. nov. 21. 13:26
 22/26 anonim ***** válasza:
87%

Bírom a szöveged,jól nyomod:):)


Hát nem tudok mit tanácsolni sajnos,én mindig az ilyen undorító anyosokat fogtam ki:S:S

2011. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

:D Ezek az anyósok, legalábbis a fiú részről mind gyökerek.Esküszöm.:D

Én nem régóta voltam még együtt a barátommal, amikor elkezdett minket ebédre hívogatni... Addig én ebédeltem két előadás között a barátnőimmel, barátom szintén a kolesz büfében vagy itt ott evett ebédet.. Aztán jött a meghívás, menjünk oda enni. Nekem szabályosan megtiltotta, hogy egyek napközben, hogy minél többet egyek nála. Amúgy ritka sz/rul főzött/főz még most is. Hónapokig ettünk nála, látszólag nem votl semmi gond. Aztán nyár elején borult a bili, nekem esett, hogy én mit képzelek magamról, hogy az ő kajáját eszem és én miért nem tudok főzni és ehhez hasonlók. (Itt pont együtt laktunk vele, mert kolesz1-ből már ki kellett költözni, de nem költözhettünk még a másikba.) Na én szépen megmondtam a páromnak, anyukád többet rám nem főz. Itt van a közelben egy étterem, van napi menü, eszek ott. Te mit csinálsz, az a te dolgod, nekem többet nem kell anyád főztje. Hát nem is ettem ott többet. Szendvicset abból ettem, amit én vettem hozzávalókat. Azóta néha-néha küld vmi kis vacsorára valót vagy néha meghív minket, egy hónapba egyszer. És ennyi.

Szóval neked is azt tanácsolnám, hogy egyél otthon, aztán vigyél is magaddal. Mikróba megmelegíted és megeszed. Ha kérdezi, megmondod, te főzted, hoztad, az melegszik éppen. Ha lejárt a mikró kiveszed leülsz és megeszed.

2011. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy irigy arra, hogy mit eszel, csak ahogy írtad te is,mindent tudni akar. Bár te tudod, te vagy benne, csak a leírás alapján nem feltétlenül erre gondolok. Ismerem az ilyet, engem is rettentően frusztrál. De megváltoztatni úgysem tudod
2011. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én is így voltam azelőtt mielőtt férjhez mentem. De engem meg sem szokott kínálni anyós. De hányszor mentem tőlük haza éhesen délelőtt mikor náluk aludtam, mert én meg kérni nem mertem.
2011. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Háttt, én 17 éves vagyok, másfél éve vagyok együtt a párommal, nem, nem diákszerelem. Nálunk éppen ugyanez van, sajnálja tőlem is, tőle is, merthogy mi marad már másnapra. Egy kaját 3 napra csinál, az is egy vakarék adag sz... Beleköt, ha éppen neki állítólag nem köszönöm meg, csak a páromnak, pedig nem is tudom hányszor volt, hogy velünk ült az asztalnál és neki mondtam, hogy nagyon finom (blőe...), köszönöm. Jah, a poén: kipróbáltam, hogy direkt jól bekajáltam otthon, elmentem, mondtam, hogy nem vagyok éhes, köszönöm. Hát nem beleköt, hogy mi a francér nem eszek? Persze, ha sütök nekik vagy főzök, akkor neki nem kell ám megköszönni. Állandóan kapom a maró megjegyzéseket, múltkor pl. felmegyünk, köszönünk, erre "na mi van nem megy a dugás az utcán??". Olyat néztem, majdnem eldőltem. Jah, szerinte a házunk egy szemétdomb,mindössze azért, mert anyumék minden nap dolgoznak, csak hétvégén jut idejük az ún. nagytakarításra. Ezt természetesen azért kapom, mert neki van ideje otthon ülni a nagy p*csáján és mivel unalmában még a tv elől is kiszakad, van ideje felsöpörni 65 négyzetmétert. A pénzt, a fiától várja, nem tudom miért, mert diákként nagyon örül, ha 20-at kap havonta. De nem baj, ő elvárja, hogy eltartsa. A fiának azt mondja, hogy milyen kedves vagyok imád engem, mégis úgy viselkedik mint egy sárkány. Ezekután mondta, hogy legyünk már többet vele, stb. Nem vagyok ismerkedős, mondtam, hogy én ennek nem vagyok a híve,/ de hosszút írok már megint/, erre persze ment a sértődés rendesen. Néha annyira ki tud belőlem jönni a gyűlölet, de mégse mondhatom azt 17 évesen egy 40 évesnek, hogy na menjen már a búsba...-.-
2011. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!