Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces gyerekkori emlékek? :D

Vicces gyerekkori emlékek? :D

Figyelt kérdés

nektek milyen vicces kiskori történetetek van? :))


nekem most jutott eszembe,kiskoromba volt egy ilyen korszakom,vagy 1-2 éves koromban,hogy valamiért mindig mindenkit harapdáltam,és egyszer apám kicseszett velem,és bekente a karját csípős paprikával,erre odaszólt nekem,hogy -Na most harapdálj! erre odamentem,elkezdem nagyban harapni,erre észrevettem,hogy csíp,és kapargattam a nyelvem és ott sírtam apámnak hogy -Apa,eeeeeeeeeeeeeehhh!!


mondjuk ez így leírva nem vicces,de amúgy nagyon nagy xD


2011. nov. 21. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az, hogy 13 évesen álló fasszal rohangáltunk a haverokkal az utcán! :D:D közben kosárlabdával passzolgattunk! Na az volt a R&R
2011. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Ezen jót nevettem, nekem is volt ilyen korszakom, hogy harapdáltam, egyszer anya farmerjába beleharaptam, hogy ne menjen ki a szobámból az első fogam kiesett, utána mégegyszer ugyanez, akkor is kiesett a fogam, mindkétszer ömlött a vér és visítottam, de nem sírtam :D
2011. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
júj xDD
2011. nov. 21. 15:45
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Majdnem tragédia lett, de utólag vicces:


5 éves lehettem, a Balcsi déli partján nyaraltunk. Apám kitalálta, hogy gyűjtsünk ebihalat. Egy műanyag pohárral a kezében keresgélte az ebihalakat (utólag nem tudom eldönteni, hogy miattam vagy csak ő akart játszani :)), én a nekem combig érő vízben követtem.

Páros lábban szökdécselve mentem, majd elhasaltam egy kőben. 5 évesen még nem tudatosult bennem, hogy fel tudok állni, a mai napig emlékszem, hogy kiabálok a víz alatt és nézem a kékséget meg a buborékokat.

Apám el volt foglalva az ebihalakkal, nem vette észre, hogy eltűntem a háta mögül. Anyám szúrta ki a partról, hogy nem vagyok sehol és beordított, hogy hol a gyerek??

Apám megfordult és kirántott a víz alól. Felköhögtem némi vizet, de komoly bajom nem lett. :)



Illetve férjem mesélte a lányáról: Bp-ről autóztak Balaton felé, akkoriban az M7-es még betonelemekből volt összerakva, ezért "rázott". A lánya is 4-5 lehetett és Mekis fagyiért nyekergett. Megálltak, vettek neki egyet, elindultak. Egy idő után a hátsó ülésről ütemes nyivákolást (méltatlankodó sírás) hallottak. Hátranéztek é s nagyon elkezdtek röhögni.

A kislány próbált belenyalni a fagyiba, de a rázkódás miatt mindig elvétette, ezért nyühögött :))

2011. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi volt hogy olyan 4-5 évesen mindig kiloptam wc-ből a wc papírt. És azt mindig eldugtam bizonyos helyekre. Olyan is volt amikor megtaláltam egy egész zacskónyit és azt beraktam a bátyám ágya alá mindig XD Anyám azt tudta hogy 1-1 tekercset mindig kiloptam onnan, de arra nem jött rá hogy az egész zacskónyit elvittem és kb csak 1 hét után találták meg XDDD Ezt a történetet szombaton mesélték el nekem, mert én nem emlékeztem rá.

Egyszer olyan is volt kb ugyan ennyi évesen hogy apám szerszámait eldugtam. Ez úgy volt hogy apám autót szerelt és ugya én azthittem már elvileg hogy befejezte mivel elment 10 percre a boltba, én meg a szerszámokat elpakoltam és a helyére tettem, apám nagy örömére mert ő órákig keresgélte a szerszámokat hogy hova tűntek. Vicces egy időszak volt ez így belegondolva XDDD

17/L

2011. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Illetve egy másik:

Áprilisi születésű vagyok, Kos jegyű. Néhány éve jutott eszembe, hogy hirtelen szakad meg a barátságom gyerekkoromban egy másik lánnyal, így utólag rákérdeztem anyámnál, hogy mi volt akkor az oka?

"Kitaláltad, hogy azt fogjátok játszani, hogy te kos vagy. Ezért nekifutásból, leszegett fejjel, hasba fejelted a kislányt. Ezek után a szülei nem lelkesedtek az ötletért, hogy veled barátkozzon.."

2011. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
almalé helyett fehérbort szolgáltak fel egy étteremben 4 évesen nekem. asszem ez elég vicces. ja és a szüleim nem hitték el, hogy fura íze van az "almalének". :D
2011. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi voltam, anyu csinálta nekem az ebédet. El üldögéltem a járókában. Egyszer csak hallotta, hogy azt mondogattam, hogy memme, memme (kaját jelentette). Erre bejött, én meg kibontottam a pelust, és tömtem a számba a kakit. Azt sem tudta, hogy fogjon meg.
2011. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen pelussal kapcsolatos sztori velem is előfordult már. Olyan21 éves lehettem és anyám tisztába akart tenni egyébként már kezdett szoktatni a szobatisztasághoz, akkor ugye már rohangáltam is és ugye a pelus a földön volt ami ugye televolt "csokival" én meg valamennyiért annyira bele lendültem a szaladgálásba hogy egy határozott mozdulattal belerúgtam a pelusba ami ugye telitalálat az anyámra tiszta kaka volt, és persze a mögötte lévő kanapé, meg a könyves polcra is jutott XD Hát örült nekem nagyon, apám meg akkor majdnem megfulladt a röhögéstől XD És ezt még a mai napig emlegetik. XD
2011. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat 2 éves lehettem XD
2011. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!