Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok adni ötletet, hogy...

Tudnátok adni ötletet, hogy mit adjak a férjemnek Karácsonyra? Ti miket adtok?

Figyelt kérdés

Karóra, parfüm kilőve. Plusz minden megvesz magának, ami kell neki. Úgyhogy most semmi ötletem nincs már.

Hobbija a szám.gép, meg a téli sportok (korcsolyát szerettem volna, de megvette magának :( )


2011. nov. 22. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a sajtválogatás+bor jó ötlet, főleg, ha hétköznapokon nem esztek sűrűn drágább sajtot. Én is adok sajttálat ajándékba, igaz, édesapámnak. Ő nagyon ínyenc, de magának nem igazán vesz ilyen kategóriájú sajtokat. Culinaris és Sarki Fűszeres (Budapest) között vacilláltam, de közelség miatt az utóbbi lesz.

Ami még eszembe jutott: élményt adj ajándékba. Azt azért nem tudja megvenni magának :) itt nézelődj: [link]

Mi már adtunk ilyet, nagy sikere volt.

2011. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

egy távirányítós helikoptert fogok venni neki, mert a múltkorába a tescoba ott állt előtte és mondta, hogy annyira szeretett volna ilyet de soha nem kapott és már majdnem megvette mert kiakarta próbálni


így ennek biztos örülni fog


jah és 30 éves

2011. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

...ez a feldobox sem rossz ötlet...:)

az igazság az, hogy ő is nagy sajt és bor ínyenc, de ahogy néztem van a feldoboxban is "bor világa" csomag

2011. nov. 22. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!