Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon, családotok körében...

Otthon, családotok körében mennyire tisztelitek egymás privát szféráját?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy én vagyok-e nagyon szemét.. de engem nagyon zavar, hogy nincs egy olyan külön szobám, ahol nem törhet rám bárki bármikor.

Egyébként nincs annyira kicsi lakásunk, hogy ne lehessen elvonulni, (szüleimé a nappali, és tesómnak meg nekem van egy-egy kisebb szobánk). Van mikor becsukom az ajtót, mert szeretnék egyedül lenni. Anyám bejön hozzám olvasni. Jó, hát ő is szeretne nyugalmat, apám biztos tv-zik a nappaliban. Erre megjelenik apám, mert anyámmal akar beszélni, ekkor jóformán a fejem fölött tárgyalnak.. vagy ugyanígy, anyám nálam van, és bejön a tesóm vele beszélgetni. Elég idegesítő. Mindig így éltünk, és én vagyok a gonosz, irigy, ha jelzem, hogy szívesen lennék most egyedül.


Másoknál ez hogy van?


2011. nov. 22. 21:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

nálunk így: 1+ 2 félszobás lakás. 2 gyerek a 2 szobába. mi a nappaliban voltunk,de kellett a privát szféra,így a konyhát beköltöztettük a nappaliba és a konyhából háló lett. így mindenki lehet külön


ne hagyd magad,anyudéknak meg kell érteniük,h kell az egyedüllét. én 16éves koromig éltem anyukámmal és bátyámmal 1 szobában,így én duplán vágyom és tisztelem a magam és más privát szféráját

2011. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!