Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne finoman közölni...

Hogy lehetne finoman közölni a férjemmel hogy ilyenkor ne legyen a közelemben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja mielőtt megjön iszonyuan érzem magam.Azelőtt nem voltam ilyen ez szülés után alakult ki.

Ilyenkor idegesit a párom,de nagyon,meg amugy minden de legfőképp ő.Nem akarok vele lenni legszivesebben elhagynám.

Ebből ő semmit nem sejt mert ráfogom arra hogy fáj a hasam azért vagyok visszahuzódóbb.Nem hisztizek,soha nem is hisztiztem azelőtt sem,régen csak fájt a hasam és annyi,semmi érzelmi változásom nem volt,ezért most fogalmam sincs hogy kezeljem ezt a helyzetet.

Nem szeretném megbántani,de valahogy el kellene mondanom neki mit érzek ilyenkor,talán megértené.


2011. nov. 23. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen volt :) elmondtam neki, hogy értsen meg ezeken a napokon, tudom, hogy hisztis vagyok, de kell tudja, hogy nem ő a hibás, és próbáljon meg ne foglalkozni azzal ami ilyenkor történik. Ehhez tartja is magát, és elég gyakran elvonul, mint bevallotta rajtam nevetni mert nem akarja előttem.

Amikor aztán összejött a baba, ő mind mondta, hogy most biztos baba, mert nem vagyok hisztis, mint máskor. És az volt. :)

Az enyém megértette, hogy ezek a napok ilyenek. Szerencsés vagyok, azt hiszem :)

2011. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
És ezt idegenekkel megosztod a férjeddel meg nem ?! Ennyi.
2011. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Adjál neki elhajlási engedélyt!
2011. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó de ismerős a helyzet. 30-as éveim közepén ordítani tudtam volna sokszor semmiségek miatt. A férjem mindig tudta, sőt azzal csitított le, hogy " meg fog jönni és megnyugszol!" Te is beszélj a te férjeddel nyíltan, megérti ő is. PMS(premenstruációs szindróma) ellen jó a citromfű tea.
2011. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

...és sok magnézium.

Dupla adagot kezdek szedni menzesz előtt egy héttel. Ha nem teszem, felhúzom magam minden apróságon.

Persze kérj ilyenkor türelmi időt!

2011. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne azt mondd neki, hogy nem bírod elviselni ilyenkor, hanem azt, hogy ilyenkor jobb lenne neked egyedül, mert magadtól is szenvedsz, nem akarod még őt is belevonni a szenvedésedbe. Ilyenkor ő is csinálhatja amihez kedve van. Gondolom van ilyen dolog az életében, hobbi, stb.
2011. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd csak el neki. Néma embernek nem érteni a szavát. Ha értelmes, nem hisztis emberről van szó, biztos megérti. Ezen mint látod más is átesik. Egy jó házasságnak a nyíltság, őszinteség fontos alapja. Te is megkönnyebbülnél az tuti. Ő lehet, hogy meglepődne, mer túgy tűnik, hogy ebből mit sem sejt ugye ? Próbálod ennyire visszafolytani. Mindenesestre ülj le vele és a pozitív résszel kezd, hogy szereted stb, aztán jöhet a neheze, hogy azokon a napokon majd szólsz, hogy érzed belül az ingerültséget, és akkor légyszi nyugi legyen kérd meg, és a végén próbáld újra pozitívan zárni a beszélgetést, pl. mikor letelik a néhány nap ugyanúgy jelezni fogom, hogy visszakaptál :-)
2011. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!