Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Maradnátok egy mama...

Nők! Maradnátok egy mama kicsi fia típusú férfi (43) mellett?

Figyelt kérdés

Jóval több mint egy éve ismerem. Az anyjával lakik, amin mostanra már túlléptem, elfogadtam, hogy kényelmes neki (habár megtehetné hogy különmenjenek anyagilag). Az viszont már furcsa és sok nekem, hogy mennyire az anyja hatása alatt van. Sokszor egy helységben tévéznek, közösen sütnek és jó harmóniában élnek, én meg mint csak szex kitöltöm a hiányzó rést a tökéletességhez. Én így látom az én szemszögemből. Úgy érzem hogy nem egy férfi van mellettem hanem egy kisfiú akinek ha felbukkan a mama az ő szava az első. Ha iszunk-eszünk valamit mindig a mamának is kell adni ami persze nem baj de örökkön örökké olyan gagyi hogy neki mindenhol ott kell lenni.

Hosszú távra nem tervez velem, csak elvan velem, ami persze adódhat az én életkoromból is (24).

Maradnátok egy ilyen "férfi" mellett vagy tipliznétek mielőbb? Mit tegyek?


próbáltam már szakítani de nem ment, mindig egymásnál kötöttünk ki. mivel jelenleg otthon dolgozok nincs sok lehetőségem más férfiakkal ismerkedni és így nehezebb.


2011. nov. 24. 09:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ja és hogy 24 évesen egy ilyen emberrel minek kezdesz??43 évesen valaki ilyen ott valami nem frankó én azt mondom és itt nem is a korral van baj,mert mindenkinek a magán ügye hogy kivel akar egyutt lenni és kiben találtam meg a másik felét de valami nem frankó a pasival az tuti....
2011. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Az APF soha nem jó választás. Két okból.

Anyai szemszög: Kinevelte a tökéletes férfit. Magának. Ebbe a kapcsolatba nem fér bele még egy nő.

A puhap.cs szemszög: Anya mindíg előtérben lesz. Ő számára a tökéletes nő. A szex terén nem, bár nem ez lenne az első eset. Nem lenne a világ 8. csodája.

Míg él a biológiai anya, nem fog kilépni ebből a kapcsolatból.

Te amolyan kézkímélő szerepben vagy.

Ha biológiai anya meghal, te leszel az első, akit valószínűleg megkeres.

De akarsz-e a nevelőanyja lenni egy "férfinak"?

Amíg neked így jó, csináld. De tudd: valami hatalmas dolognak kell történnie ahoz, hogy kilépjen az anyjával való kapcsolatából. Ennek kicsi az esélye.

2011. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

24 évesen szóba se állnék 43 évessel. De ha még az anyjával is él, no comment :D


Ennyire már ne becsüld le magad Kedves Kérdező...

2011. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Hát ti tiszta KÉSZEK vagytok!

Az én párom is úgy mondd ilyen. Azaz 41 éves és az anyjával lakik együtt. Én meg 27 éves leszek. Szóval ja. Most 1 éves kapcsolat után eljutottunk oda, hogy a párom egy héten 6-szor nálam alszik a városban és csak egy héten 1-szer megyünk már csak haza az anyjához (ő az egyik környékbeli faluban lakik). Én szoktam unszolni a páromat, hogy mennyünk már többször oda, de nem akar.


Nem tökre bejön ez a FALU-MAMA-FLESS, hogy ott vagyunk és akkor az anyós főz valami finomat, utána TV kis ez az amaz együtt. No meg mi nagyon jókat tudunk beszélgetni az anyóssal. Szóval...én meg pont úgy vagyok vele, hogy járhatnánk GYAKRABBAN A MAMÁHOZ!!


:)))))

2011. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
igen lehet ahogy a 14-es írta, nincs önbizalmam, szar élethelyzetben is vagyok a sok itthonlét miAtt és így beleragadtam pedig egy nagy sz@r az egész
2011. nov. 24. 10:49
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem is tudom mit mondjak. Ha azt vesszük az én párom is együtt lakott előttem az anyjáőval, majdnem 30 éves koráig. Megtehették volna, hogy különmenjenek, de így szerették. Este együtt tévéztek, együtt vacsiztak, együtt vásároltak. A nőcskék csak futó kalandok voltak, nem is hozta haza őket. Aztán jöttem én. 4 hónap után összeköltöztünk(anyós nélkü) De amúgy szuper nő, rendgeteget találkozunk vele, jön velünk moziba, vacsizni, néha, engem nem zavar , sőt, nagyon szeretem, örülök mikor velünk van.

Persze, ha a te párod nem tervez veled semmi koomolyat, nem akar összeköltözni, igen, az baj. Az, hogy naygon szereti az anyukáját, az nem. Nem tudom, mit tanácsolhatnék, minden attól függ, hogy téged mennyire von bele ebbe a történetbe.

2011. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
"Nem tökre bejön" helyett azt akartam írni, hogy NEKEM TÖKRE BEJÖN...!!
2011. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
én sem azt kifogásoltam h szereti de ez szerintem nem egészséges szint ahogy ők vannak, de épp ezért tettem fel a kérdést hogy más is így gondolja -e. ahogy írtam nem tervez velem, sőt az utóbbi időbe már eljutottunk odáig h nem is igazán érdeklem.
2011. nov. 24. 10:52
 19/27 anonim ***** válasza:
"Azert nem erdekled annyira az utobbi idoben" mert tudja/latja hogy nem illetek ossze, kozos jovo nem lesz. Hidd el, ezt nem az anyja vegett latja igy.
2011. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
lehet ez nem az anyja miatt van, de az is érdekes h ennyi idős korára 1 nő sem maradt meg hosszú távra neki
2011. nov. 24. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!