Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Maradnátok egy mama...

Nők! Maradnátok egy mama kicsi fia típusú férfi (43) mellett?

Figyelt kérdés

Jóval több mint egy éve ismerem. Az anyjával lakik, amin mostanra már túlléptem, elfogadtam, hogy kényelmes neki (habár megtehetné hogy különmenjenek anyagilag). Az viszont már furcsa és sok nekem, hogy mennyire az anyja hatása alatt van. Sokszor egy helységben tévéznek, közösen sütnek és jó harmóniában élnek, én meg mint csak szex kitöltöm a hiányzó rést a tökéletességhez. Én így látom az én szemszögemből. Úgy érzem hogy nem egy férfi van mellettem hanem egy kisfiú akinek ha felbukkan a mama az ő szava az első. Ha iszunk-eszünk valamit mindig a mamának is kell adni ami persze nem baj de örökkön örökké olyan gagyi hogy neki mindenhol ott kell lenni.

Hosszú távra nem tervez velem, csak elvan velem, ami persze adódhat az én életkoromból is (24).

Maradnátok egy ilyen "férfi" mellett vagy tipliznétek mielőbb? Mit tegyek?


próbáltam már szakítani de nem ment, mindig egymásnál kötöttünk ki. mivel jelenleg otthon dolgozok nincs sok lehetőségem más férfiakkal ismerkedni és így nehezebb.


2011. nov. 24. 09:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

24 évesen mi a jó fittyfenét keresel egy kiöregedett bájgúnár mellett? aki ráadásul az anyjával lakik?!

lásd be, a csávó életképtelen lenne egyedül, mert ha valaki nagyon akar, még kis pénzből is inkább elköltözik, mintsem ilyennel blamálja magát.


keress valami normális, önálló hapsit még 30on innen, ne pedig ilyen töketlennel szórakozz...


komolyan, lehidalok, hogy vannak olyan nők, akiknek ennyire a béka popója alatt van az önbecsülésük, h leállnak egy ilyennel.

ha nem lenne rájuk kereslet, akkor sztem észrevennék, hogy változni kéne. de mivel még mindig vannak olyan balga nők, akik képesek járni egy ilyen szerencsétlennel, ezért igazolva érzik az életformájukat, és essszükbe nem jut változtatni rajta...

2011. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
öregedjen meg az anyucival, felejtős ez a kapcsolat.
2011. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Persze,minden vágyam egy életképtelen,öregedő férfi.
2011. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
igen, igaztok van és én is tudom h ez így gáz... de hogy lépjek ki belőle?
2011. nov. 24. 11:34
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha így áll hozzá, valószínűleg nem fogja felvágni az ereit. Légy őszinte, mondd meg, hogy ez neked így nem kapcsolat, mondd el az érveidet is és kész.
2011. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
...
2011. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

24 évesen ne vesztegesd el egy jövő nélküli kapcsolatra az idődet. Meg fogod bánni, szóval felejtős ez az egész.

A pasit meg hagyni kell anyuci nyakán, majd megbüfizteti kaja után.

2011. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!