Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakivel finoman...

Hogyan lehet valakivel finoman éreztetni, hogy eléggé b*nkó?

Figyelt kérdés

Párom több rokonával benne van egy csapatban, nem lényeges, hogy milyen. Nem zavar, örülök neki, hogy végre van hobbija, az előző barátnője tiltotta neki ezt a sportot.


Párom nagybátyja a "csapatfőnök", legalábbis valami olyasmi. Ő szokta összeterelgetni a bandát.

A gond ott kezdődik, amikor páromnak este fél 10 után csörög a telefonja, hogy "Figyi, elküldtem mailben az új csapatlogót, nézd meg." "Figyi, új bejegyzés van a fórumon." "Szia, azt gondoltam, hogy..."


Nyilván, ha valami komoly dolog miatt telefonálna, nem haragudnék...de ilyen m*rhaságok miatt képes felhívni. Eleinte tűrtem, de a sokadik után közöltem párommal, hogy sürgősen szoktassa le erről a nagybátyját.


Hogy őszinte legyek, legszívesebben a halál f***ára küldeném el, de párom miatt nem teszem. Ő már szólt neki, hogy nem kellene, egy ideig tartotta magát a megállapodáshoz, de újra kezdte...


Most ott tartunk, hogy mindkettőnket hívja, egészen addig, amíg valaki fel nem veszi... Ha ez nem következik be 10 percen belül, akkor mi vagyunk a bunkók...


Mit lehet vele tenni?


2011. nov. 25. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

Hívd fel hajnali fél kettőkor, hogy van-e piros festéke.


Ha azt válaszolja "nincs", akkor hívd újra háromnegyed háromkor, hogy szereztél piros festéket.

2011. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

No ha már ez van, és nem akarod te éjjel hivogatni hülyeségekkel, akkor tényleg ti kapcsoljátok ki a telefonotokat.

Ezt ti tudjátok irányítani, rajtatok múlik, hogy megteszitek e egymásért. Egy idegent, havert nehezebb rávenni, megértetni. De egymásért ti elvileg meg kellene tudjátok tenni. Ebből gyorsan ki is derül ki is kinek a fontosabb.

2011. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bánomisén ***** válasza:

15:17

Ez tetszik, megjegyzem! Sosem lehet tudni... XD

2011. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!