Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vigasztaljam meg a...

Hogy vigasztaljam meg a felesegem?

Figyelt kérdés

Uristen kiraly vagyok, vegre fel tudtam jonni.

Afganisztanban vagyok es a felesegem nagyon felt engem. Probalom mindig nyugtatni de nem megy mert most mindig rosszra gondol. Azt mondta hogy sokat sir. Most olyan filmeket nez ami tele van talibokkal akik megolik a katonakat. En meg kint leszek egy darabig es nem akarom hogy addig kikeszuljon vagy valami meg addig vigyaznia kell a fiunkra is. Tortent mar 1-2 erdekes dolog velem de nem mondtam el neki. Akarmit mondok nem nyugszik meg. Mit mondhatnek neki?

28F


2011. nov. 26. 11:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Minek néz ilyen filmeket? Ki akarja magát készíteni?


Nagyon nem tudod megnyugtatni csak ha már otthon leszek (:

2011. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Írj neki minél többet, amikor csak teheted. Soha ne mesélj a nehézségekről. mond meg neki, hogy ne nézzen ilyen filmeket, mert közük sincs a valósághoz, a filmek mindig el vannak túlozva.
2011. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 bánomisén ***** válasza:
96%
Gyere haza, attól majd megnyugszik. Mástól nem fog.
2011. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj,de ha tudtad,hogy kimesz miert vetted el? Tudtad,hogy ez lesz,hogy sirni fog etc,es raadasul azt mondod nem rovid ideig leszel ott. A hazassag az alkalmazkodasrol szol, te most pont nem ezt teszed, eldontottel valamit,amit csinalsz,ha tetszik neki,ha nem. Gyere haza,attol megnyugszik.
2011. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%

11:38


Nyilvanvalo hogy a penzert van kint mint katona. Felesege is es csaladja reszesul ebbol.

Probalj egy katonatarsad baratnojevel, felesegevel osszehozni a tiedet. Igy egymast tudjak vigasztalni, tamogatni, lelkesiteni, erot adni egymasnak. Ki tudjak beszelni felesuket is.

Szerintem ha elmondod a problemat a fonokodnek, biztos van allami tamogatas, lehet ingyenes pszihologus, segitseget kerni.

2011. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
44%
From, el lehet menni kulfoldre kozosen, lehet mas munkat kapni is,amibol meg lehet elni. Ha nekem ment,masnak is, csak akarni kell.
2011. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
Na,persze kulfold alatt nem Afganisztanra gondoltam.
2011. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Nézd fiam ! Az én 39 éves fiam is kinn van igaz KOszovóban. Mivel fiatal vagy gondolom a feleséged is hasonló korú és egy-két eldobott szóból nagyit. A fiam mindig csak a baráti kapcsolatárol és az étkezés minőségéről ill. állapotáról ir, tehát ködösít. Neked is azt kellene. Azt ne írd neki, hogy azért nem irod meg milyen érdekes dolgok történnek veled , mert Őt nem akarod megfélemlíteni.Az hülyeség én is voltam fiatal, és szerettem kérkedni dolgokkal. Azt hittem, hogy a feleségmnél imponálhatok és Istenként néz rám. Tehát mondom csak a jóról beszél. Akarom mondani IDŐJÁRÁSRÓL, SZERELEMRŐL, KÍVÁNÁSRÓL, GYEREKRŐL, SZÜLŐKRŐL, KAJÁRÓL.sTOPP.
2011. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%
A feleséged kézzel-lábbal tiltakozott az ellen, hogy kimenj. Akkor sem érdekelt a véleménye, miből hitted, hogy majd megnyugszik? Szerintem nem is igazán érdekel téged, hogy ő mit érez.
2011. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%

"Uristen kiraly vagyok, vegre fel tudtam jonni.

Afganisztanban vagyok es a felesegem nagyon felt engem. "...tán nem ide kéne írogatnod, hanem vele skype-olhatnál...

2011. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!