Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennétek egyedül? Családom...

Ti mennétek egyedül? Családom szerint ciki lenne egyedülmennem.

Figyelt kérdés
Lesz egy koncert,amit már régóta várok,csak a helyzet az,hogy necces a belépő ára,én is nehezen spóroltam rá össze a pénzt,a baráti körömből senki sem kedveli,ismeri ezt a zenekart.Ezért egyedül kéne mennem,van is kedvem,meg nincs is,Ti mennétek egyedül?
2011. nov. 26. 15:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%

"A csoportban levők megbámulnak összesúgnak h nézd már ez mit idétlenkedik itt egyedül, de béna."


A kérdező koncertre megy, nem suli-buliba. Bár ott sem csinálnak ilyet. Komolyan kérdem, ki látott ilyet? Mert én mindenhova egyedül megyek, és még soha nem mutogattak rám.

24/L

2011. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Én elmennék, szerintem egyáltalán nem ciki. Én is egy csomó olyan együttest szeretek amit a barátaim nem, ha valaki összesúg a hátam mögött ezért az így járt:)
2011. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még egyedül koncerten, de ha fontos neked miért nem mész?
2011. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Mikor lesz és hol? Én Pozsony mellett lakom, minden nap szinte ott vagyok suli miatt, szóval ismerem a helyet, esetleg tudok némi támaszpontot adni:) egyébként ha "csak" az lenne a gond hogy ciki egyedül menni akkor azt mondanám menj, de a veszély tényleg fennállhat így nem tudom...
2011. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
December 19-én lesz,az Ondrej Nepela stadionban
2011. nov. 26. 19:35
 26/37 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz a hülye "szabályokkal", miszerint egyedül nem lehet koncertre menni, mert ezek csak arra jók, hogy megnehezítsék az életed. Ha érdekel a koncert, akkor menj el, ha valóban a zenekar érdekel, akkor úgyse azt fogod nézni, hogy vajon mit gondolnak rólad mások.

Esetleg nincs jogosítványod? Mert akkor mehetnél kocsival, azzal csak nem veszélyes hazamenni :)

2011. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Én tuti mennék egyedül, voltam anno nem egyszer. Nem csak koncerten, több napos utazáson is. Pedig vannak barátaim, velük is szervezek közös programokat, de ha épp nem érnek rá vagy nincs pénzük, attól még én nem fosztom meg magam egy ilyen élménytől.
2011. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
simán mehetsz egyedül, koncerten nem beszélgetni, hanem tombolni szoktak az emberek.
2011. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Simán menj el, ne törődj azzal, hogy mit gondolnak a többiek. Egyébként ha rábeszélsz valakit, aki nem szereti annyira azt az együttest, mint te, akkor csak elrontja majd a te hangulatodat is, mert nem tud azonosulni, és az milyen ugrálni, csápolni úgy, hogy a melletted álló csak áll némán?? Én már jártam így, ezért én nem hívok senkit, ha egy koncertet, vagy előadást meg akarok nézni, csak ha van olyan akit szintén nagyon érdekel.
2011. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 bánomisén ***** válasza:

Ha nincs kivel menned, menj el nyugodtan egyedül. Végülis nem egyedül leszel, hanem egy halom emberrel együtt fogod nézni-hallgatni a koncertet.

Csak a kísérő hiánya miatt ne hagyd ki a koncertet, ha egyébként szívesen mennél.

2011. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!