Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennétek egyedül? Családom...

Ti mennétek egyedül? Családom szerint ciki lenne egyedülmennem.

Figyelt kérdés
Lesz egy koncert,amit már régóta várok,csak a helyzet az,hogy necces a belépő ára,én is nehezen spóroltam rá össze a pénzt,a baráti körömből senki sem kedveli,ismeri ezt a zenekart.Ezért egyedül kéne mennem,van is kedvem,meg nincs is,Ti mennétek egyedül?
2011. nov. 26. 15:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Bocsi,utolag lattam,hogy valaszoltal. Hat jo kerdes, messze laksz nagyon? Mert ha Budapesten,es nem 2oranyira,akkor talan bevallalnam. Viszont nekem sok rossz tapasztalatom volt ,meg ketten is mikor voltunk...szoval en inkabb a hazauttol felnek, azota inkabb felek,mint megijedek,es nem tomegkozlekedek egyedul. Sot egyaltaln este. De lehet csak en vagyok ilyen peches. Szuloknek gondolom kinos lenne mondani,hogy ejfelkor jojjenek mar erted.
2011. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Amugy az egyik valaszolo jol irta,ilyen helyekre nem jo egyedul menni. Lehet klasszikus zenei koncerte se jo,mert oda is parban mennek altalaban,de hogy nem fognak megverni az fix.
2011. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Pozsonyban lesz,kissé messze lakom a fővárostól,de nincs kit magammal vinnem,mert a barátaim nem csíppik ezt a bandát,a haza úttól félek
2011. nov. 26. 16:04
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam egyedül rock koncerten, mert más nem jött el a drága jegy miatt. Lány vagyok, nem volt kellemetlen, jól éreztem magam, utána hazajöttem. Ennyi.
2011. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Pozsonyban? Akkor foleg nem mennek. Szlovakiaban nottem fel. Jartal te mar errefele?
2011. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
igen,jártam errefelé
2011. nov. 26. 16:09
 17/37 anonim ***** válasza:
Ha nem felsz,akkor menj. En inkabb ovatos termeszet vagyok,es nem mennek,de lehet te teljesen mas beallitottsagu vagy.
2011. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
hát félek kissé,mert elég veszélyes lenne egyedül mennem
2011. nov. 26. 16:13
 19/37 anonim ***** válasza:
Írd fel egy papírra egyik oldalra, hogy miért mennél ki, a másik oldalra, hogy miért nem. Amelyik oldal az erősebb, azt tedd, de ne vacillálj.
2011. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Én Szlovákiában élek, igaz, messze a fővárástól(még nem is jártam Pozsonyban),de egyedül semmi esetre sem mennék koncertre!
2011. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!