Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennétek egyedül? Családom...

Ti mennétek egyedül? Családom szerint ciki lenne egyedülmennem.

Figyelt kérdés
Lesz egy koncert,amit már régóta várok,csak a helyzet az,hogy necces a belépő ára,én is nehezen spóroltam rá össze a pénzt,a baráti körömből senki sem kedveli,ismeri ezt a zenekart.Ezért egyedül kéne mennem,van is kedvem,meg nincs is,Ti mennétek egyedül?
2011. nov. 26. 15:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

20 évesen felnőtt ember vagy.

Én ilyen koromban egy hátizsákkal bejártam Spanyolországot, egyedül. Mondjuk nem mindig egyedül, mert volt, két ismerősöm is nyaralt ott 1-1 hetet, és akkor találkoztunk. De egyedül indultam, és egyedül jöttem haza, és sokszor egyedül kerestem panziót éjszakára.

Viszont egy másik barátnőmért a mai napig mindenhova érte jön az apja, nehogy sötétben egyedül kelljen hazamennie. 24 évesek vagyunk.

Szóval ez a tőled függ. Vagy-e ennyire önálló, bevállalós, tudnád-e egyedül is élvezni, megérné-e a koncert a lehetséges veszélyekkel szemben.

De én úgy vagyok vele, hogy az iskolában is rám dőlhet egy szekrény -ahogy nemrég történt- szóval nem lehet minden veszélyt kikerülni, az életet meg élvezni kell, nem pedig otthon ülni, mert akkor nem érhet semmi baj.

2011. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetben. Sokat vacilláltam rajta, volt pár álmatlan éjszakám :) Végül megvettem a jegyet, és nem bántam meg. Életem legjobb koncertje volt. Előtte és utána persze jó lett volna a társaság, de magán a koncerten nem éreztem a hiányukat, mert akkor úgyis a zenére figyelek. Ha nem mennél el, akkor megbánnád. (Korábban jártam már így, amikor még nem "mertem" elmenni egyedül, mert hogy milyen már az.)

Irány a jegyiroda, és jó bulizást!

2011. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

köszönöm,kedves utolsó válaszoló

úgy döntöttem,belevágok,bár barátaim cikiznek,hogy te meg mit akarsz a hülye tót zenékkel-nekem ez tetszik,és kész

meg is rendelem a jegyet neten keresztül,és 19-én még a vizsáim előtt megyek egyet bulizni,remélem jó lesz,mert ez lesz életemben az első olyan koncert,ami nem hakniszerű

2011. nov. 29. 13:50
 34/37 anonim ***** válasza:

Koncertre az én korosztályom már unokástól jár, mégis elmentem egyedül egy olyanra, amire ha nem akkor megyek, több lehetőségem nem lesz már. Egyedül indultam, de mikor odaértem, már sokan voltunk -több, mint 300ezren.A koncert maga volt a csoda, vétek lett volna elmulasztani.Nem súgtak össze mögöttem, együtt énekeltünk bal oldalon egy tini, jobb oldalon egy nálam is idősebb rocker.

Menj nyugodtan egyedül.Aki melletted áll, barát lesz, mert ugyanazt a zenét szereti.

2011. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Éppen Pozsonyban voltam, amikor kezdődött egy popkoncert.

Az isten mentsen meg az ott gyülekező, hőzöngő, ordibáló részeg csürhétől.

...és még meg sem szólaltam MAGYARUL !!


Persze a kibicek itthon maradnak...

2011. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
én elmennék
2011. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
végülis egy ismerős csaj eljött velem,tegnap volt a koncert,nagyon jó volt,kár lett volna kihagyni
2011. dec. 20. 07:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!