Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti mit szólnátok ehhez?

Szülők ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha a 20éves fiatok összejönne egy 40éves nővel.
2011. nov. 26. 16:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
19%

Kiakadnék az biztos és követelném hogy szakítson meg vele minden kapcsolatot. Az anyja lehetne!

Ráadásul még előtte az egész élet, családot egy ennyi idős nővel nem igazán tud alapítani.

2011. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Én 18vagyok,és a volt barátom csinálta ezt velem....Nem tudom feldolgozni.... totál kikészültem....1x csak elhívta egy buliba és akkor levadászta magának,vagy mi? ..Mindig minden rendben volt köztünk.......(Mikor együtt voltunk)....... nem tudok másra gondolni,gondoltam rá hogy visszahódítom,de hallani sem akar rólam,most én vagyok a gonosz..Nem értem hogy történhetett ez!Másképp meg hányingerem van az egésztől..de akkoris nagyon szeretem,és lehet hogy most élvezi mert ettől nagynak érzi magát vagy fogalmam sincs,de én tényleg szeretem..... Mit tanácsoltok?
2011. nov. 26. 16:31
 13/27 anonim ***** válasza:
33%

Kiborulnék, de a nőre mérgesebb lennék.

Nekem az egyik legundorítóbb dolog a világon, amikor ilyen öreg nők fiatal srácokkal vannak.

Ráakaszkodnak, mert ettől azt hiszik bárki fiatalabbnak gondolja őket, nevetséges.


Nyugi kérdező, az exednél ez csak egy hóbort, idővel ő is belátja.

2011. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Vissza jön még hozzám? :( .......
2011. nov. 26. 16:47
 15/27 anonim ***** válasza:
66%
Miért akarnád vissza, ha 20 éves miatt hagyna ott rosszabb lenne?
2011. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

Vissza szerintem,bár én nem fogadnám vissza.

20 évesen menő neki egy idős nővel lenni, egy darabig felnéznek rá miatta, aztán majd jönnek a szebbnél szebb fiatalabb lányokkal, akkor fogja dobni..

2011. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hát talán mert én szeretem is,nem csak egy kiéhezett nyanya vagyok .....aki nem talál jobbat...és elveszi mások párját...de oké....
2011. nov. 26. 16:53
 18/27 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogy jut eszébe akár férfinak vagy nőnek olyanhoz közelíteni,akinek már van valakije?
2011. nov. 26. 16:54
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem bántani akarlak, de sok 40 éves, nemhogy nem nyanya, hanem igencsak bombázó. Az meg, hogy te szereted, hát a párod nem szeret és hiába megy vissza, a következő lánnyal aki bejön neki lelép. Ezt akarod, inkább lépj tovább.
2011. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hát ez a nő pont hogy nem bombázó....
2011. nov. 26. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!