Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti mit szólnátok ehhez?

Szülők ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha a 20éves fiatok összejönne egy 40éves nővel.
2011. nov. 26. 16:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%
Igazából nem tennék semmit. Eleve minimális az esélye, hogy együtt maradjanak, addig meg egészségükre mind a kettejüknek. Szerintem egy 40 éves nő - a normálisabb fajta - egyébként sem vinné társaságba a 20 éves pasiját, legfeljebb a négy fal közt éreznék jól magukat. Annak meg úgyis vége van egy idő után, mivel a srácnak is kényelmetlen, ha sosem jelennek meg együtt sehol. Ha meg bejön az az 1-2%, és együtt maradnak, akkor az tényleg igen nagy szerelem. Ha tiltom, csakazértis csinálja, ha hagyom, magától rájön, hogy ez azért nem annyira előnyös hosszú távon, így az hiszem, azzal, ha kidobnám, kényszeríteném a kapcsolat megszakítására, csak a gyerekemmel való viszonyt rombolnám. Mindenkinek vannak rossz döntései, tanul belőle, és egy tapasztalattal meg egy szép emlékkel gazdagabban folytatja majd egy saját korosztályába tartozó lánnyal. Egyébként ez egyre gyakoribb dolog, és a srácok azt mondják, azért van mindez, mert a 40 éves sokkal kevésbé problémás, hisztis, sértődős mint a 20 éves, és még mindig jó nő tud lenni ha akar. Amúgy 40 éves vagyok, a fiam 18, és nekem nem kéne a 20 éves kölyök, viszont azt kikérem magamnak, hogy öreg vagyok, meg hogy lejárt az időm!
2011. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam,az egy dolog hogy az én környezetemben nem igazán érzem bomba nőnek a 40éves nőket,bár van olyan,aki tényleg nem néz ki rosszul!Engem nem a kinézete zavar,igazából azt nem tudom megérteni,hogy én normális voltam,nem hisztiztem,de ekkor viszont igen és kiakadtam,mert akárki írhatta volna neki azokat a dolgokat és ennyiből akárki elszedhette volna tőlem,ebben igazatok van.De nem értem meg ezt a nőt,hogy miért kellett bepróbálkozni egyáltalán,amikor mi kicsit mélyponton voltunk,akkor ő gondolom rögtön rohant,és pátyolgatta,kihasználva a helyzetet,hogy végre az övé lehet,én meg itt maradtam szerencsétlenül,egyedül,és nekem nem csak szexre meg szórakozásra kellett volna ő,hanem komolyan szerettem,egyébként ő volt az első komoly barátom.A másik meg az,hogy egy pasinak is miért kell rögtön rohanni,ha akad egy ilyen,ezt nem értem meg,bezzeg ha fordított esett lett volna....
2011. nov. 26. 17:06
 23/27 A kérdező kommentje:
Másrészt meg milyen nő az ennyi éves korára,aki ilyet csinál?Ennyi idősen minimum egy pici gyerekének kéne lennie legalább egy jó férjjel,most nincs igazam?És tényleg tisztelet a kivételnek,attól hogy egy nő idősebb,attól még nézhet ki jól,és adhat magára! : )
2011. nov. 26. 17:07
 24/27 anonim ***** válasza:
55%

Nyugodj meg!


Most még élvezik egymást, de ez nagyon hamar alább fog hagyni mert ekkora korkülönbséggel nem lesz közös témájuk. Egy 20 éves fiút teljesen más érdekel mint egy 40 éves érett nőt.

A 40 éves gyerekesnek találja amit egy 20 éves menőnek. A 20 éves meg cikinek találja azt, ami egy 40 évest érdekel. Ilyen egyszerű.

A korkülönbség és az ebből adódó nézeteltérések fogják őket szétválasztani.

Most még lehet a szex összetartja őket, de a lelkesedés is hamar alábbhagy, a szexuális vágy sem tart örökké együtt 2 embert. Főleg ha majd meglát egy hamvas kis 20-as éveiben járó csajszit, simán dobni fogja az idősebb nőt.

2011. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ha valaki írna nekem privátot,azt nagyon megköszönném! : )
2011. nov. 26. 17:16
 26/27 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a fiad miatt. Nem fogja feleségül venni ezt a nőt. Még két év, és lógni fog a segge :)

A fiad jó tanítónénit talált, ez tény, de ne hidd, hogy ez hosszú kapcsolat lesz. A 20 éves srácok körében ez nagyon nagy szám.

2011. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, nem az édesanyja vagy, bocs, ettől még tartom amit írtam..
2011. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!