Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim megcsalt az anyámmal!...

A pasim megcsalt az anyámmal! Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

nagyon felzaklatott a látvány mivel az anyukámmal is nagyon jó volt a kapcsolatunk, a párommal pedig 4 éve együtt vagyunk (több mint 2 évet éltem vele)

a páromat azonnal kidobtam a házból, anyukámat dühből hasba rúgtam.

Nagyon elkeseredtem, nem látok a dühtől, mitévő legyek?


2011. nov. 27. 00:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hányadékok. Mi a fene járt édesanyád fejében, mikor ágyba bújt vele?!Ááá. Nekem a testvérem-barátja-anyukám háromszöget kellett látni, elképesztő. Azt hittem,ilyen több nincs is a világon.
2011. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
én már ma kidobnám a lakásból anyádat
2011. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

11:49 mivel 69-esbe nyomták nem hiszem hogy bármit is rosszul értettem volna.

anyámnak azért adtam 3 napot mert mégis csak felnevelt.

Kedden költözik, holnap meg megkap valami eredményt a kórházból, mert kivizsgáláson volt pár napja)

2011. nov. 27. 18:12
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kérdésem lenne: anyukád elmondta, h mégis mi a fene vezérelte, mikor úgy döntött, h a lánya pasija kel neki? Komolyan érdekelne, h mi jár ilyenkor egy anya fejében...
2011. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem próbálj anyukádnak megbocsátani, biztos nagyon megbánta és szégyelli magát.


Ha az egyik barátnőd/kolléganőd tett volna ilyet, én is azt tanácsolnám, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, de ő mégiscsak az anyukád.


Ha te megbocsátanál neki, ő még jobban szégyelné, amit tett, hidd el.

2011. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

19:53-as erre nem válaszolt.

utolsó: az anyámnak azt mondtam ma, hogy meg bocsájtok de nem felejtek és abban az esetben velem élhet, ha többet nem találkozik a pasimmal illetve most már csak az expasimmal. Anyám erre azt mondta, hogy ugyan már hiszen felnőttek vagyunk ne tiltsam neki, hogy kivel találkozhat és kivel nem!

szóval kedden elköltözik, és amint kiment az ajtón lecseréltetem a bejárati ajtón a zárat.

2011. nov. 28. 00:10
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok és nálam is volt hasonló szitu, csak én nem éltem a "lehetőséggel".

Viszont így is én húztam a rövidebbet, mert amikor elmeséltem az akkori barátnőmnek, hogy felajánlkozott az anyja, simán kikérte magának és szakított!!

Tehát nem tud egy pasi jól kikerülni egy ilyen szituból!!


Tudjátok, hogy mi a legborzasztóbb az egészben??

Az, hogy a 14 db. válaszoló közül is már 4-en voltak/voltunk hasonló szituban.

Vagyis minden 3.- 4. ember?!


Statisztikailag már nem is merem kivetítem a lakosságra...

2011. nov. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
ez szomorú :(
2011. nov. 28. 11:20
 19/30 anonim ***** válasza:
83%

Ez borzasztó!! Anya vagyok, SOHA nem tudnék ilyet tenni a gyerekemmel szemben! Imádom a gyerekeim, a legfontosabbak mindennél, érthetetlen, hogy tud egy anya ekkora fájdalmat okozni a gyerekének, ekkora aljasságot elkövetni?? Nem csak mint anya szerepelt le, de mint ember is egy nagy nulla, sőt, mínusz! Táblát kötnék a nyakára, amire kiírnám mit tett, aztán viselje büszkén.

Nagyon sajnálom ami veled történt, kérdező! :((

2011. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

ma anyukám hazajött az eredményekkel és kiderült, hogy májrákos, de még talán menthető.

Én csak annyit tudtam neki mondani, hogy akkor majd ápolja az expasim a kopasz fejét és holnap költözik!

2011. nov. 28. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!