Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy szakított veletek a párotok, majd nem tudtatok róla semmit hónapokig és egyszer csak feltűnt?

Figyelt kérdés
Ez mennyire gyakori? Erre lennék kíváncsi.

2011. nov. 27. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem ritka.Lehet,hogy kidobta a csaj,akiért szakított vagy egyszerűen nem talált jobbat és nem akar egyedül lenni,ezért képes visszasomfordálni.Az a kérdés,hogy így már kinek kell?
2011. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

megtörtént igen

fél évig nem hallottam róla semmit, majd egyszer csak felhívott, hogy szívesen találkozna

elmondta, hogy megbánta amit tett, csak kicsit bepánikolt stb stb.. ennek már 2 éve, azóta együtt vagyunk, elötte együtt voltunk egy évig

2011. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi már voltunk így. Bár az eltűnés az kissé erős szó...Összevesztünk, két évig tartott a harag, de mindenikünk élte a saját életét. Aztán újból összejöttünk. Természetesen én voltam a hibás, mint azóta is mindig, ebben is. Én vagyok a hapsi.
2011. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a pasik......:):)
2011. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Sajnos nem lett jó vége, a megbocsájtás részemről csupán látszat volt.
2011. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vajon ennek mi az oka? Úgy értem idővel az emlékek fakulnak és nem elő jönnek.
2011. nov. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!