Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már nem bírom...

Mit tegyek, ha már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Én 18/L a volt barátom 20/F.Kb egy hete szakított velem,én próbáltam vele beszélni,de meg sem hallgat,nem kíváncsi rám (nem csaltam meg ),nekem nagyon hiányzik,és nem bírom ki nélküle,minden másodpercben rá gondolok!!Mit tegyek?Ne írjatok olyant hogy majd elfelejtem az ilyen jellegű válaszokra nem vagyok kíváncsi!
2011. nov. 27. 18:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De nekem ő kell!!! :'(:'(:'( egész nap csak az jár a fejemben amikor hozzámér meg minden és én ezt nem bírom nem akarok belegondolni hogy ez nem lesz többet!!!! :'(:'(:'(:'(:'( és a legrosszabb hogy nem beszél velem!!!legalább azt tudnám elérni!!! :'(:'(:'(:'(
2011. nov. 27. 18:39
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess minél többet a barátnőiddel vagy valaki olyan családtaggal (anyukád esetleg), akiben bízol, akit szeretsz. Menj emberek közé, próbáld meg elterelni a gondolataidat, mert teljesen be fogsz fordulni. Friss még a seb, ilyenkor nagyon elkeseredett és védtelen az ember, de hagyj fel az önpusztító gondolatokkal, csak egyre jobban belehergeled magad a fájdalomba!
2011. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hogy nem beszél veled! Már csak emiatt is könnyebb felejteni, hidd el nehezebb lenne, ha barátok maradnátok vagy beszélgetnétek...tapasztalat.

Egyébként én is sokat csalódtam már(szinte mindig), de mára megtanultam, hogyha szerelmes vagyok, és hogyha nem jön össze, vagy szakításra kerül a sor, akkor rossz, de úgy fogom fel mint egy torokgyulladást, hogy majd elmúlik... hogy ez is csak egy átmeneti állapot.


21/L

2011. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Majd kinővőd. Legyen már benned NŐI TARTÁS!!

Majd úgyis elfelejted,amúgy lefogadom hogy jókat röhög rajtad,mert "mászol" előtte.

2011. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ó Júlia, meg ne halj már értem!

Rómeó

2011. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Ne írjatok olyant hogy majd elfelejtem az ilyen jellegű válaszokra nem vagyok kíváncsi!"


Akkor mire vagy kíváncsi??? Mondjuk azt, hogy könyörögj neki és alázd meg magad?

Több millióan átéltek már olyat, mint te most...sőt, és talpra tudtak állni! Ha nem akarod elengedni, elfelejteni, azzal csak egyet érsz el, hogy még tovább fog fájni.

Adj időt magadnak!!! Minden jobb lesz!!! Tapasztalat!

2011. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!