Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt el mondjam a fiamnak?

Ezt el mondjam a fiamnak?

Figyelt kérdés

A fiam mostanában neonáci lett, Hitler képet rakott ki a szobája falára stb.

A mi családunkra jellemző a szőke haj, és kék szem , ennek nagyon örül mert szerinte ez azt bizonyítja ,hogy igazi árják vagyunk.


Csak az a "baj" ,hogy zsidók vagyunk, élnek is olyan távoli rokonok Izraelben akikkel a nővérem néha-néha szokott levelezni.


El mondjam a fiamnak ,hogy zsidók vagyunk?

Vagy hagyjam őt egy kicsit ,hogy kiélje és majd megunja ezt?


2011. nov. 29. 21:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasonlót mesélt a Szőllősi Csák Gergely egy pár éve :D Nem hittem volna hogy tényleg előfordulhat :D
2011. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Mondd el neki mihamarabb.

Jobb most, míg a "szenvedélye" elején tart, mint mikor már végképp beleéli magát.


Szegényke, most a saját kárán fog tanulni... :(

Aki meg képet kért, kicsit szégyellje magát -szerintem-, nem túl kellemes felvilágosítás lesz a fiad számára.

2011. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
az ki?
2011. nov. 29. 21:39
 14/37 anonim ***** válasza:
18%
Nem gondolod, hogy durva, amit csinál a fiad? Mi az, hogy neonáci lett és Hitler rajongó? Normális neveltetésben részesült gyereknek ilyen eszébe se jutna, elég beteg elméjű lehet, csak nehogy kárt tegyen a társaiban.
2011. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Egyébként kedves fiú, csak hajlamos a radikalizmusra.

Igaziból nem tudna bántani senkit.

2011. nov. 29. 21:41
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, joga van tudni. Bár szerintem kamu a kérdés. Nem a sztori lehetetlen, hanem a stílusod nem felnőttes. Azon kívül egy zsidó anya gyakori kérdések nélkül is tudja mit tegyen. Sőt, a gyerek 15 éves koráig ez titokban sem maradt volna. A nővéred meg előtte nem szokott beszélni arról, mit írtak az izraeli rokonok?
2011. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
nem mert csak 2-3 évente van levél
2011. nov. 29. 21:42
 18/37 A kérdező kommentje:
Nálunk nem téma a zsidóság, nincs zsidó öntudatunk.
2011. nov. 29. 21:43
 19/37 anonim ***** válasza:
Szerintem is el lehet mesélni neki,mert már elég nagy hozzá. Biztosan átértékelné a dolgokat.
2011. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés, pár hónapja volt már ugyanez.
2011. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!