Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka és főiskola mellé...

Munka és főiskola mellé belefér még egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még egy? Az miféle?

Tahát van munkád, tanulsz, és + 1 párkapcsolatot is szeretnél? Naná, hogy lehet.Miért ne lehetne?

2011. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Munka-főiskola-pár-terhesség, most csak főiskola-férj-két kicsi(2,5éves, 10hónapos), aztán ha minden jól megy akkor munka-férj-két törpe, mert elvégzem azt a xrt.

Szóval miért ne férne bele?

2011. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
kinek hogy
2011. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ugy gondoltam. Teljes munkaidőben dolgozom, aztán tanulás, és most találkoztam valakivel, akire úgy érzem, nem tudok elég időt szánni... Ezért tettem fel e kérdést, nem tudom, én vagyok-e a puhány, vagy ez tényleg nehezebben megoldható...
2011. nov. 29. 22:01
 5/11 A kérdező kommentje:
Lanfer-akkor ezek szerint én vagyok puhány...
2011. nov. 29. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Belefér, de nem sokat fogsz aludni.
2011. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szervezés kérdése az egész. Reggel elmentem a munkahelyemre, amikor órám volt akkor bementem a suliba(vagy nem), utazás közben átnéztem a jegyzeteimet, plusz leendő szakmám gyakorlatban(elolvastam mit csináltam az elmúlt 8órában), és hétvégén este pedig a párommal voltam, vizsgákra is együtt készültünk, mellette barátnőkkel is volt traccsparty.

Most nem ennyire egyszerű, mert a két picihez kell igazodnom.

2011. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Így sem alszom sokat..
2011. nov. 29. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:

egy nappali és egy levelező egyetemet végzek párhuzamosan, és alkalmi munkákat vállalok.. van barátom 3 éve

csak akarni kell

2011. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem fért bele:)Bár mivel én vendéglátózom és vagy 15 vagy 9 órában dolgozom aztán suli(SOTE) ahol elég sok a tanulni való...így nem ment de nem bánom :)Lehet ha a nagy ő jönne akkor menne:)
2011. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!