Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözzek itthonról így?...

Elköltözzek itthonról így? Meglehet ebből élni?

Figyelt kérdés

Ha 200e ft-om lenne havonta arra hogy éljek? (Albérlet,kaja,rezsi,stb.)

Ebből meglehet élni? Kb. mennyi a rezsi így télen?Meg kb úgy minden mennyire jönne ki?


18/N


2011. nov. 30. 08:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs sürgős ok arra, hogy elköltözz, szerintem ne menj! Ennek a pénznek nagy részét el tudod tenni magadnak, és később, amikor esetleg családot szeretnél, akkor bele tudsz vágni :)


Mi szintén a szüleimmel élünk, van egy külön lakrészünk nappalival, fürdővel és hálószobával. Mi úgy állapodtunk meg a szüleimmel, hogy mi fizetjük a teljes rezsit, és egy kicsit beleadunk az élelmiszerekbe. A szüleim pedig csak az élelmiszert veszik meg, nincs rezsiköltségük.

Mi évek alatt több, mint tízmillió forintot tettünk félre így, hogy nem költöztünk el. Igaz, nagyon jó a fizetésünk, az átlag felett van bőven. A szüleimnek nagyon hálásak vagyunk ezért, hogy elfértünk ennyien. Abszolút nem érte volna meg külön költözni, mert felesleges pluszköltség az albérleti díj, így ráadásul főzni is ritkán szoktam, mert anyuék megteszik helyettünk. Mi pedig gondoskodunk róluk. Nem valószínű, hogy valaha elköltöznénk.

2011. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jónak számít ma, persze ha maradsz otthon, gyűjthetsz többet. Van aki 70E-ből él és fizet mindent, nem tudom, hogy csinálja...
2011. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi vagyok, hogy keres valaki 18 évesen 200ezret(feltéve ha tényleg keres, és a kérdés nem csak egy "mi lenne, ha"), illetve az is érdekes, amit az egyik hozzászóló írt, h 20 évesen kb. 400ezret keres...Hogyan?Mit dolgozol?
2011. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Jól fizet a szexipar.
2011. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Méirt van az ha valakinek jó fizetése van egyből b*szik érte?Nem csak azzal lehet jól keresni,ezer más munkával is,csak sokan nem látnak túl a sztereotipiáikon.
2011. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mégis honnan van neked ennyi idősen ennyi bevételed???? amúgy mi 5en élünk ennyiből, úgy hogy ebből egyik lányomnak tandíja van az egyetemen
2011. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%
Például pályakezdő programozóként. Párom netto 230-al kezdte így.
2011. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!