Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaphat ezért Anyukám?...

Mit kaphat ezért Anyukám? Büntetést vagy bármit? (igazolatlan)

Figyelt kérdés
Volt 2 db igazolatlan órám. Az mellé rejtélyesen került egy 3. amiről nem tudok. Kaptam érte osztályfőnökit. A 3 db igazolatlanról már jött egy levél a suliból is. Anyu tudomásul vette már az osztályfőnöki figyelmeztetést is,de azért elolvasta a levelet.Erre most jött a levél a gyermekjólétisektől(vagy kiktől),hogy Anyu jelenjen meg ekkor és ekkor náluk az én ügyemben. Mit fog ezért Anyu kapni? Büntetést? Pénzbírság vagy ilyenek?Ugye nem :(
2011. nov. 30. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Igazolatlan órák, nem tudom mennyi, ha jól emlékszem 6, családi pótlék megvonásával jár.
2011. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem csak 2 ..(3?) van... :S
2011. nov. 30. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


a családi pótlékot 50 óra tanköt mulasztásnál vonják meg. Anyukádat azért hívták be a gyermekjólétibe mert nekik hivatalból ki kell vizsgálniuk minden esetet amit kapnak (esetedben az iskolától kapták a jelzést)

De nem kell aggódnod általában 10 óra alatt, csak be kell menni, lesz egy kis ejnye-bejnye ne forduljon elő többet stb...

És általában ezzel le is zárul az ügy. De azért ne hiányozz többet :)


(gyermekjóléti alkalmazott)

2011. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

egyik igazolatlan sem lógás volt! :(

2011. nov. 30. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyud miért nem igazolta le? vagy doki?
2011. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akár 2 akár 5 igazolatlanod van figyelmeztetőn és intőn kívül nem kapsz semmit és a családod sem.Jövőre úgyis elévül.Nem lesz semmilyen bírság vagy büntetés.
2011. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elektronikus napló van nálunk. Ha rendes a tanár nem írja be a késést,ha nem az,akkor beír 15 perc késést az 1-15 percnyi késésre,mert a naplóba csak 15,illetve 30 perc késést lehet beírni. 3x késtem max 1-2 percet óráról,ezt nem igazolhatja szülő. Illetve egyszer összevesztem osztályfőnökömmel,és bosszúból beírt igazolatlannak. A harmadik igazolatlan a naplóba sincs benne,az hatalmas kérdőjel.
2011. dec. 1. 11:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Pénzbírságot lehet hogy kap.

Szerez be egy ébresztőt és ne vitatkoz a tanárral.

Nehéz de a fönökre akkor is mosolyogni kell ha épp megfojtanád önuralom.

2011. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!