Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál engem az anyám?

Miért utál engem az anyám?

Figyelt kérdés

Nemtudom mivel érdemeltem ki, de az anyám egyszerüen gyűlöl engem, pedig csak 14 éves vagyok. Mindig megpróbálok a kedvére tenni, de soha nem ért meg engem, nem szeret.. Egyszer amikor hazafele elkéstem a buszt(mert ma's városban sulizom) nem hivtam fel, amikor ő felhivott engem megpróbáltam elmondani, hogy miért késtem el, de ő nem is hallgatott meg, azt mondta rám hogy "rib@nc" és letette a telefont...Nem gondoltam, hogy ijenre képes lesz valaha is, hogy ilyet mond nekem. A jegyeimmel sincs megelégedve, pedig mindenki szerint nagyon jol tanulok..ha nem kapom a legjobb jegyet képes akár egy, két napig is arra, hogy nem beszél velem..

Akárhányor eszembe jut az anyám bárhol vagyok, képes vagyok elsirni magam (persze ha senki sem la't!)...Erről senkinek nem beszélek, és nincs lehetőségem pszihológushoz menni, mert azt megtudná az anyám...Annyira fáj már, hogy minden nap ugy jövök haza a suliból, hogy valamiért leb@szódok...Én ezt már nem fogom sokáig birni, szinte minden nap megfordul a fejemben, hogy elszökök és reménykedek benne, hogy senki nem talál rám, vagy hogy megölöm magam...Ezért most ne fikázzatok, mert megérthetitek, hogy nehéz ez nekem nagyon.... Csakis a barátaim tartják bennem a lelket, mert őket imádom és nem akarnék nekik fájdalmat okozni...Mit tegyek, ezt már nem birom tovább? :((:((


14/L


2011. nov. 30. 20:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nagyszülők kereszt szülők?
2011. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát az biztos hogy nehogy öngyilkos legyél!!!! beszélj vele , hívd oda,üljetek le és beszéljétek meg!!! :)
2011. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi van az apáddal? Van(nak) testvére(i)d? Velük beszélhetnél, akár apuddal, vagy tesókkal, kereshetnétek akár együtt pszichológust, de olyat, ahová anyukáddal mennétek együtt, vagy akár egy nagymama, vagy valaki családtag. Egyébként vannak ingyenes nevelési tanácsadók hasonló végzettséggel, kereshetsz egy olyat is.
2011. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia.Megdöbbenve olvastam a soraidat.Nem gondoltam volna, hogy ilyen létezik, de most nem ez a lényeg. Apukádról nem írtál és arról sem,hogy vannak-e testvéreid. ők nem tudnak neked segíteni?Esetleg nagyszülők, vagy valamilyen rokon? Írtad a pszichológust.Suli pszichológus van nálatok? Esetleg egy tanár, akiben megbízol?Valami megoldást muszáj keresni...Arra, hogy elszökj, vagy kárt tegyél magadban,ne is gondolj.Tudom, mondani könnyű,de erősnek kell lenned! Ha gondolod, adok elérhetőséget és beszélgethetünk..
2011. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
átérzem a helyzetedet. az én anyám is egy no comment egyede a földnek, sajnos vannak ilyenek.
2011. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egy kedves tanároddal beszéld meg.sztem.v barátokkal esetleg ha van igaz bnőd.
2011. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A szüleim már nagyon rég elváltak.6-7 éve. Van egy fiu tesóm, ő az apámmal lakik, egy évvel kissebb mint én.Nyáron, vakációkban szoktam odamenni. Nem hiszem, hogy odaköltözhetnék, mert akkor más suliba kellene menjek, stb...

Az anyámmal hiába ülök le beszélgetni, nemhallgat végig (tapasztalat). Suliban pszihi nincs, de metektanárnővel megpróbálok beszélgetni, ő elég megértő...De én általában nem beszélek a probláméimról, nem akarom ezzel terhelni a többieket, na meg a pletyka és a kibeszélés miatt sem.

Próbálok erősnek maradni, de ilyen korban mindenki érzékenyebb, sérülékenyebb, nekem meg még ezis rátesz egy -két lapáttal...köszi a válaszokat.

2011. nov. 30. 20:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Hja, és van nevelőapám, de ő keveset van itthon, sokat dolgotik, de ha itthon van sem véd meg, inkább kussol. A multkor anyám nagyon megvert, én kiabáltam h segitsen már, ne hagyja, hogy üssön, de ő kiment és csak hagyta, hogy üssön. Még 2 nap múlva is látszodtak a csikok, és nagyon fájt.:(
2011. nov. 30. 21:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ha bárkivel szeretnél beszélni a problémáidról, írj privit, szivesen meghallgatlak... =) 14/L
2011. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz privit:)szívesen segítek.
2011. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!