Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy kezd bűntudatom lenni?

Figyelt kérdés

Férjemnek tegnap mondtam hogy elmennénk a gyerekkel anyuékhoz,apukám elutazott és gondoltam ott alszunk.

Láttam hogy huzza a száját megkérdeztem mi a baj,erre azt mondja nem örül neki mert hiányoznánk neki.Ez eddig okés,meg jólesett hogy igy vélekedik de aztán elgondolkodtam azon hogy én mennyire tudnék örülni egy "szabadnapnak",ha csak úgy magamra hagynának egy napra.Kezd bűntudatom lenni,mert simán elbirnám hogy ne legyenek velem.

Mellesleg anyuék 10percre laknak tőlünk,szóval nem messze.már emlitettem a páromnak hogy esetleg ott aludhatna a lányunk de hallani nem akar róla(2éves lesz nemsokára).Én ebbe is belemennék,simán.

Mi a véleményetek erről?A párom túlságossan ragaszkodó?Vagy velem van a baj?


2011. dec. 1. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez több nála mint ragaszkodás, érthetetlen h miért nem aludhatnál egy éjszakát a lányoddal együtt édesanyádnál, aki ráadásul nincs is messze. Ez a birtoklási vágy nem jó. Amúgy ő miért nem akar ott aludni? Nem kedbeli az anyósát?
2011. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számomra a párod túlságosan ragaszkodó. Én is nagyon tudok örülni az ilyen helyzeteknek. Ne értsétek félre nagyon szeretem a párom.


Miért nem megy akkor ő is?

Miért van az ellen, hogy csak a lányotok aludjon ott?

2011. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyire önálló a kedves párod ? Sok pasi csak azért nem "engedi" így el az asszonyt, mert akkor nem volna, aki kiszolgálja...

Remélem azért nem ez a helyzet, hanem tényleg csak ragaszkodik, de időnként akkor is jó külön lenni, egy-egy napot simán, emiatt ne legyen bűntudatod.

2011. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne legyen bűntudatod, mindenkinek jár a szabadnap.

Teljesen normális. Megőrültem volna, ha néha nem "passzolhatom" le a fiúkat a nagyikhoz. Nem gyakran, de egy kiadós alvásos semmittevős, vagy egyedül zavartalanul takarítós nap nagyon helyre tudja tenni az embert.

2011. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A párom teljesen önnáló,szóval ezzel nincs gond.


Azt mondja nagyon üres és csendes a ház nélkülünk,hiányzunk neki.


Ő nem jön anyuékhoz,annak semmi értelme nem volna.Ha elmegyek anyuhoz akkor azért megyek el hogy kicsit dumáljunk,sütkérezzünk kicsit ujra gyerek legyek.


9éve élek külön azóta 2szer aludtam otthon,1*még egyedül és 1* a kislányommal.

2011. dec. 1. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!