Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17leszek 4 hónap múlwa és a...

Ywii kérdése:

17leszek 4 hónap múlwa és a barátom meg 19. Már én itthol nem birom a szüleim miatt, mert úgy viselkednek h már öszintén utálok élni is! Nagyon szeretnék már ittholról elmenni, de azt nem tudom h mehetnék innen el? Mert ők egyáltalán nem engednék!

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 19:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Még pontosan 16 hónapod van addig, hogy elmehess. Addig vágd a centit. Mást úgyse tehetsz.
2011. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen esetekre van a gyámügy. Hajrá!
2011. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
50%
És mi a viselkedésükben olyan borzasztó?
2011. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
És van valami elképzelésed arról is, miből élnétek? Vagy a barátod szülei tartanának el ezután? A családi pótlékban ne reménykedj, magad után nem igényelheted.
2011. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Ennyire tudatlan vagy?

Az a kölyök 2évvel idősebb nálad. Szted befogadnának az anyjáékkal csak úgy?


Nézd el otthon ami van. Örülj h van családod. Más megadna érte mindent.

18/F

2011. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen befogadnának mert már évek óta együtt wagyünk!és ők is szeretnek jóbban foglalkoznak welem mint saját szüleim!=/:'(
2011. jan. 30. 19:23
 7/30 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál hogy mi lesz akkor ha összeveszel a barátoddal,és el kell onnan jönnöd?Akkor mit csinálsz?
2011. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
de most minden nap sírva alszok el wolt mikor már napogik nem birtam aludni mert minden napra kitalálnak wmit:S:( meg az a bajuk h én a barátomat sokkal jobban szeretem.! csodálkoznak nah
2011. jan. 30. 19:32
 9/30 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy szeretnek, de _eltartani_ valakit, felelősséget vállalni érte teljesen más.. (arról nem is beszélve, hogy anyádék simán hazavitetnek).
2011. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom már viszket odalent a ...

Fogsz te még sírva haza rohanni anyáékhoz csak segítsenek a bajodon!

Amíg az én gyerekem nem tölti be a 18. életévét és én etetem itatom,ellátom nevelem addig úgy viselkedjen ami mindenkinek csak előnyös.

18 után azt csinál magával amit akar, de addig én felelek érte és az anyja!

Sajnos pont ez a kor az,amikor minden felnőtt,szülő egy jellemtelen érthetetlen szemét stb... Erre egy gyógyír van,mielőbb kinőni ezt a lázadó kort !!! Munkatársnőm lánya dettó ugyanez volt. Ő már nem pisis,hogy anyukáék nyakán éljen és külön szeretne költözni a fiújával.

A szülők meg is adták neki ezt a lehetőséget egy általuk szponzorált albérletben,de miután rájött a fiatal csajszi,hogy nem csak d.gásból áll az együttlét,hanem komoly munkálatokkal (főzés,mosás stb...) egyből menekülni kellett haza a megszokott jólétbe.

2011. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!