Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a "rosszabb"?

Melyik a "rosszabb"?

Figyelt kérdés
Ropke kozvelemenykutatas, amit az egyik kerdes szult. Gondoltam akkor mar kivancsi vagyok ki,hogy latja. Melyiknek orulnel kevesbe,ha a lanyodnak egy arab/torok ferje lenne,vagy ha egy afrikai, esetleg mind1? Indokkal egyutt.
2011. dec. 2. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

arab a legrosszabb, mert azok nem becsülik a nőket

az afrikai még annyira nem vészes, azthiszem

2011. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fekete afrikai,mert igy felreertheto, az ottani muzulmanok miatt. De gondolom mindenki erti,hogy hogy ertem...Csak a kekeckedok miatt jegyeztem meg.
2011. dec. 2. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Az adott partnertől függ. Önmagában a származása nem jelentene semmit.


Trógert magyarból is kifoghat, ott se a nemzetiséget nézném.

2011. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én egyiknek se örülnék.
2011. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Az én férjem afrikai, de arabbal nem kezdtem volna soha.
2011. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kulturális különbségek miatt nem könnyű egyikkel sem, de az arabok, muzulmánok a nőkkel való viszonyuk miatt még rosszabbak. Olyan erős a nemzeti tudatuk, kultúrájuk tartása, hogy még ha Európában is nő fel, akkor is bajok lehetnek. Persze, ha a lány nem "uralkodós" típus, akkor kevesebb gond alakulhat ki.
2011. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Több barátnőmnek volt német pasija, mind egy perverz állat volt, volt aki divatbemutatót tartott női fehérneműben, de kisebb stiklije az összesnek volt.Szerintem nem e szerint kéne dönteni.
2011. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés. először is az a legfontosabb milyen mint ember? tanult, intelligens, átvette e az európai életstílust, alkalmazkodott e az itteni kultúrához vagy sem? az arab/török férfiakkal az a baj hogy nem becsülik semmire a nőt, illetve addig amíg meg nem szerzik aztán ha már házasok akkor a nő kb a cseléddel egyenlő. persze lehetnek kivételek. tehát ha választanom kéne akkor afrikai inkább.
2011. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
A lányomnak fekete férje van.(amerikai)Ismerek arab-muzulmán embereket és afrikai feketéket is a munkámból kifolyólag.Valahogy jobban örültem volna,ha a lányom magyar férjet választ.Szóval a jelenlegi választásának nem örülök kevésbé,mintha belga lenne a férje,vagy afrikai.De jobban örülök,mintha arab lenne vagy perzsa vagy zsidó.Eddig nem éreztem magam rasszistának,szerintem nem is vagyok az.De jobban örülök,hogy fekete a fiú,mintha magyar barna lenne.
2011. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem örülnék. A lányomnak legyen magyar férje. (bár nincs lányom és nem is lesz)
2011. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!